Články autora afro

AllodsNadějně vypadající MMORPG "Free 2 Play" Allods Online od Ruské společnosti Astrum Nival k nám právě přišlo se samolepkou open beta. Vývojáři s rozpočtem 12 milionů dolarů si vzali do hlavy, že udělají AAA MMORPG bez poplatku. A povedlo se? Zdali ano či ne se dozvíme v nadcházejícíh dnech. Avšak již dnes máme malé pochybnosti.

LoLGOA a Riot Games si mohou pogratulovat. Jejich herní pecku žánru MOBA, jak jí sami říkaji, již stáhlo 1 milión lidi v Americe a Evropě. A to není vše, získala několik ocenění od předních nadšenců PC her, jako IGN.com, či GameSpy.com.

Darkfall OnlineUrčitě se vám stalo, že vám kamarád doporučil nějakou hru. Většinou to byl skvělý tip a proto dnes bez váháni posloucháte a řítíte se do jakékoliv pařby, kterou vám jeden z blízkých doporučí. Jak tedy využít vašich vojínů, kteří vás bez hlavy a paty následují do každé bitvy? A co ještě když oné války vedete ve hře Darkfall Online?

DotA a její nástupci!

Kategorie: Články | Autor: afro
Zdroj: 1up.com

Klíčová slova: lol, hon

DotAPtáte se co to vlastně DotA (Defense of the Ancients AllStars) je? Je to neoficiální mapa hry Warcraft 3 The Frozen Throne, kterou vytvořili fanoušci. Tento mód (mapa) je určena pro týmy, zj. 3v3, 4v4 a 5v5, ojediněle i 2v2, či 1v1. Základem jsou však taktické prvky a teamplay.

Runes of MagicFree to play MMO již mají na trhu nějaký ten podíl. Získaly si spoustu hráčů, kteří nechtějí do těchto her investovat a že jejich publikum nadále poroste je naprosto jasné. Jedno MMO, které má na tomto trhu velký podíl je Runes of Magic. Proto nám lidé z RoM přinášejí některá zajímavá čísla.

AionNCsoft se neustále snaží zapojit do komunity kolem jejich skvělého MMORPG Aion: The Tower of Eternity. Nejdříve přišli s „Eye of Community“, kdy nahlížejí na různé akce, které probíhají na jejich serverech, pak trička s motivem Aion a dnes vytasili akci „Aion Around the World“.

Age of Conan: Hyborian AdventuresFuncom nedávno oznámil, že má v plánu oslovit starší hráče, kteří již přestali Age of Conan: Hyborian Adventures hrát. Láká nás na levnější měsíční poplatky, tedy jen pokud si předplatíte hru na 3 a více měsíců, a proto se snaží vývojáři přilákat starší hráče, již neplatící. Vyzval je, aby znovu okusili svět AoC a užívali si ho 2 týdny zdarma, kdy jejich zkušenosti polezou dvakrát rychleji. Ale to není všechno. Funcom má v kapse ještě větší pecku.

Přichází „Holiday Ascension Pack“

Kategorie: Novinky | Hra: Aion - Články hry | Autor: afro
Klíčová slova: buy, dye

AionObdobí vánočních svátků se blíží a pro hráče, kteří ještě nevlastní Aion: The Tower of Eternity, či ho očekávají jako vánoční dárek, si NCsoft připravil nějakou tu menší akci. V období vánočních prázdnin bude k dispozici tzv. „Holiday Ascension Pack“.

Guild Wars 2Už je to více než dva roky! Dva dlouhé, pomalu ubíhající roky čekání na Guild Wars 2. V březnu 2007 nám společnost ArenaNet přinesla hned dvě obrovské novinky. Datadisk Eye of the North a oznámení vývoje Guild Wars 2 s tím, že se předpokládá beta GW2 již na druhou polovinu roku 2008. Většina si všimla, že slibovaná beta v roce 2008 nebyla.

Hranice milionu téměř pokořena!

Kategorie: Novinky | Hra: Aion - Články hry | Autor: afro
Klíčová slova: 1 milion

AionAion: The Tower of Eternity na začátku školního roku velice lehce prolomil hranici 400 tisíců předobjednávek. První měsíc po zahájení prodeje nám NCsoft nechtěl prozradit kolik kusů se prodalo, ale dnes přišel s oznámením, že byla již témeř hranice milionu kusů pokořena a to v Severní Americe a Evropě.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání