Tag "LoL"

LoLGOA a Riot Games si mohou pogratulovat. Jejich herní pecku žánru MOBA, jak jí sami říkaji, již stáhlo 1 milión lidi v Americe a Evropě. A to není vše, získala několik ocenění od předních nadšenců PC her, jako IGN.com, či GameSpy.com.

DotA a její nástupci!

Kategorie: Články | Autor: afro
Zdroj: 1up.com

Klíčová slova: lol, hon

DotAPtáte se co to vlastně DotA (Defense of the Ancients AllStars) je? Je to neoficiální mapa hry Warcraft 3 The Frozen Throne, kterou vytvořili fanoušci. Tento mód (mapa) je určena pro týmy, zj. 3v3, 4v4 a 5v5, ojediněle i 2v2, či 1v1. Základem jsou však taktické prvky a teamplay.

League of LegendsHra od studia Riot Games (tvůrci slavné DOTY) označována jako MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), League of Legends je nyní dokončena! Hra je zcela zdarma, ale pro náročnější hráče je k dispozici sběratelská edice ve které najdete spoustu bonusového materiálu (např. unikátní ruiny, či exkluzivní kůže). Pořídit si ji můžete za cenu 29.99$.1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání