Tag "ceny"

logoDarkfall, kterému na digitální dveře už téměř klepe první výročí, se poohlíží po způsobech, jak natáhnout do hry nové hráče.
V únoru představili vývojáři z Aventurine SA nové featury cílené k přiblížení hry novým hráčům a také jejich přitáhnutím do hry, což je tak trochu kontrast s původní prodejní a obchodní politikou této hry. Většina z nás si jistě pamatuje tak trochu rozpačité začátky, kdy bylo málo účtů a dostat se ke hře samotné, bylo docela obtížné. Nyní se však karta obrací.

kde nakoupit nejlevněji?Přestala vás bavit vaše oblíbená hra? Prošli jste všechny raidy, máte nejlepší equip nebo prostě jen zkoušíte nové a nové věci? Rádi prozkoumáte nové světy a nebojíte se zaplatit? Potřebujete prostě jen hrací kartu pro Vaši hru co nejlevněji? Potom je tento článek přesně pro vás. Vybrali jsme několik nejznámějších her a zjistili jsme kde nejlevněji a nejvýhodněji nakoupit.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání