Tag "EVE"

EverQuest 2 ExtendedAno, čtete správně, ačkoliv asi tak před měsícem se Sony Online Entertainment dušovala, že EverQuest 2 rozhodně free-to-play nebude, nyní přichází s zprávou o brzkém spuštění EverQuest 2 Extended, což není nic jiného, než EverQuest 2 ve free-to-play podobě. Samozřejmě se objevila řada informací a rozhovorů k této nečekané zprávě a v dnešní novince si tak budete moci přečíst souhrn toho, co se o tomto EverQuestu 2 "zdarma" doposud ví.

EverQuest 2 logo

Dle oficiálního prohlášení Davea Georgesona, senior producenta Everquest II, nehodlá SOE změnit současný systém poplatků za hru. Snaží na sebe jen upozornit, či se bojí už tak pobouřené, stále se zmenšující komunity?

MMO sandbox hra EVE Online od studia CCP Games funguje už řadu let a je uznávaná hlavně hard-core menšinou hráčů pro své úžasné univerzum, které je zcela persistentní a řízené hráči. I když hra byla oproti jiným MMO projektům v řadě prvcích značně vepředu (například propracovaností ekonomiky a vlivem politiky a diplomacie na hráčské korporace a univerzum hry), jedna věc jí chyběla - lidský avatar.

Lord DeathAť už jste hráli či nehráli EVE Online, je zde šance, že jste zaslechli mnoho o nedzvořilém a velmi nebezpečném univerzu New Eden. Aliance zde naprosto běžně bojují v pohraničních půtkách a špioni rozvracejí celé organizace zevnitř. Smrt je zde na každém kroku a číhá na vás doslova kdekoliv. Jenže smrt v EVE Online - to je něco zcela jiného než smrt v jiných hrách, třeba ve World of Warcraft.

Server Massively přišel s velice zajímavým článkem, který se týká tématu smrti v EVE Online. A právě tématem smrti v EVE (a i v jiných MMO hrách) se dnes budu zabývat.

logoSpolečnost IGG, vývojář chystané MMORPG hry Heroes of Bestia, plánuje spuštění alfa testu; má se tak stát 26. října, přesně v 21:00 EDT. Na první pohled je to zcela obyčejné oznámení, jakých se v minulosti objevovaly doslova spousty. Je tu však jeden háček...

Láska je tu s námi ...

Kategorie: Články | Autor: Mike
Klíčová slova: Valentýn, event
srdce

...buďme s ňou... A to již zítra. Kdo by náhodou nevěděl, tak 14. únor patří všem zamilovaným, svátek slaví Svatý Valentýn. Raději vynechám původně plánované zamyšlení nad zbytečností tohoto "svátku" a pojďme se rovnou podívat, co na nás čeká ve vybraných virtuálních světech, protože ani tam se Valentýnu nevyhneme. Ať chceme nebo ne, to zamilované šílenství je přítomno všude.

WAR

Odedneška až do patnáctého února 2009 vycházejte večer z domu jen na vlastní nebezpečí. Ve Warhammer Online totiž začíná nový živý event: Noc vražd (Night of Murder). V tento čas se uctívači smrti budou koupat v čerstvé krvi, aby tak prokázali svou věrnost bohu elfů: Kaela Mensha Khaine. Zákeřní zabijáci již teď infiltrují města, neboť nikdo není imunní proti vůli Khaine během těchto temných a krvavých slavností.

V tomto eventu budou hráči moci plnit zvláštní úkoly, za které získají influenci (vliv) a tím i přístup ke speciálním odměnám. Tyto questy budou zadávat nové NPC postavy ve městech a ve všech válečných táborech, přičemž zvláštní důraz bude kladen na bytosti označené "značkou smrti" (Marked for Death). Takto budou označeni nejen nestvůry, ale i někteří hráči z řad nepřátel a ti všichni jsou určeni k obětování. Dejte si však pozor, i vás by mohl někdo označit!

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání