Články o hře TERA

TERA logoJiž dlouho tomu je, co byla oznámena zajímavě vyhlížející MMORPG TERA: The Exiled Realm of Arborea (dále jen TERA). A v současné době je již dostupný dostatek informací k zpracování podrobnějšího pohledu na hru. V dnešním článku se podíváme na souhrn obecných informací o tomto značně očekávaném titulu a představíme si všech 6 hratelných ras, jež pro nás Bluehole Studio chystá.

TERA: Preview

Kategorie: Preview | Hra: TERA - Články hry | Autor: Kalimero

Logo - TERA - ArtWorkyVe spolupráci se serverem teraportal.cz pro nás Petr Freiberg napsal informačně nabité preview na mnohými očekávanou a snad i v řadě ohledech pokrokovou MMORPG TERA. Čeká nás konečně odchod "herních dinosaurů" ze scény, aby mohla nastoupit mladá ambicioznější krev? Budou na to síly tvůrců složených z řad NCSoft, Blizzard nebo EA stačit?

TERAPříští pátek (30. 10.) začne v Koreji uzavřená beta (již druhá) této nadějně vypadající hry. Ale proč zrovna píšeme o této hře? Teď si nejspíše klepete na čelo, vždyť v Koreji se objeví každou chvilku nové MMO. Hlavní důvod je ten, že na této hře pracuje development tým, který má na starosti slavný Lineage 2 (mimochodem pracoval také na Lineage 3, dokud nedal výpověď) a řekněte sami, to už přeci stojí za zmínku! Moc zatím o Lineage 2/3, jak já mu říkám, nevíme, ale jsem si jistý, že vám do několika týdnů přineseme pořádnou dávku informací!

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání