Články o hře Black Prophecy

Black ProphecyOd Milforda nám dorazil další překlad článku od kolegů z Massively, kteří se na E3 mimo jiného zaměřili na nadějnou MMO Black Prophecy. Jedna z hodně očekávaných MMO her, jež prošla od svého vzniku mnoha změnami. Hned od začátku byla tato nezávislá hra zamýšlena jako klasická placená onlinovka. Po převzetí hry firmou Gamigo se však rozhodlo, že model bude změněn na dnes velice populární Free-to-Play. Toto prohlášení nadchlo mnoho z nás a tím pádem se na E3 sešli s Dennisem Hartmannem, PR Managerem ve firmě Gamigo a vyzpovídali ho.

LogoPo vyřešení zásadních problémů s financováním se mohlo studio Reakktor Media konečně plným plynem rozjet a všemi silami se pustit do práce na jejich herním projektu Black Prophecy. Během své tvrdé práce se také ohlíželi po distribučním partnerovi, skrze kterého by hru šířili globálně a tak se i stalo. Spojili se s Gamigo AG. A jak že to vypadá teď?

Black Prophecy logoStudio Reakktor Media stojící za vývojem Black Prophecy 4. března oznámilo, že s Gamigo AG došlo k dohodě o vydání právě zmiňované hry. Gamigo AG je jedním z vydavatelů F2P (free to play - čili zdarma hratelných) MMO her. Dalo by se tedy očekávat a je to také potvrzeným faktem, že Black Prophecy bude vydáno jako F2P titul.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání