Obecná diskuze o hře Allods Online - Allods Online - Fórum

Mellcore
avatar Mellcore
15 let 0 měsíců 7 dní
Samozrejmne take jsem pro Empire :) Jinak co se tyce male komunity na EU, tak to take doufam ze nebude mala, podle me, a dle toho co sem tak vycet, hodne lidi hralo na US serverech protoze ty uz jeli na Open bete a nebylo potreba zadnych beta klicu, ale myslim ze kdyz i ted EU zacne s OB tak se to tim spravi :)
Příspěvek přidán 14.2.2010 13:21
sonymo
avatar sonymo
14 let 2 měsíců 12 dní
hru jsem ještě nezkoušel jak rychle se expi? četl sem že questu je spusta což je super
Příspěvek přidán 14.2.2010 13:24
Zikk
avatar Zikk
14 let 6 měsíců 5 dní
Ano questů je na poměry free mmorpg opravdu hodně (okolo 1400), takže není nutné grindovat. Rychlost expení je tak akorát, když vezmeš v potaz to, že tady existuje featura zvaná Fatigue. To je dá se říct odměna za plnění úkolů, zabíjení mobů a prostě za vše za co dostáváš XP. Fatigue se načítá ve stejném počtu jako získané XP a pak je možné jej vyměnit (u inkeepera) za opravdové XP. Tzn. ve výsledku máte ze všeho 2*XP.
Příspěvek přidán 14.2.2010 13:47 | Naposledy upravil Zikk v 14.2.2010 13:47
sonymo
avatar sonymo
14 let 2 měsíců 12 dní
tak to je super už se nemůžu dočkat
Příspěvek přidán 14.2.2010 13:52
.kE_
avatar .kE_
15 let 2 měsíců 12 dní
ted jenom otázka, jestli nebude fatigue v plné verzi zpoplatněná. Pokud si dobře pamatuju, když sis chtěl fat. vyměnit u inkeepra přes rest za expy, tak tam byl text, ve kterém stálo něco jako, že inkeeper to neposkytuje zadarmo nebo něco na ten způsob. Už si to nepamatuju pořádně hrál sem cb3
Příspěvek přidán 14.2.2010 15:53
sonymo
avatar sonymo
14 let 2 měsíců 12 dní
to je možné ve výsledku by platící hráči expili 2x rychleji :(
Příspěvek přidán 14.2.2010 16:08
Wayne
avatar Wayne
14 let 2 měsíců 14 dní
Uživatel .kE_ v čase 14.2.2010 15:53 napsal
ted jenom otázka, jestli nebude fatigue v plné verzi zpoplatněná. Pokud si dobře pamatuju, když sis chtěl fat. vyměnit u inkeepra přes rest za expy, tak tam byl text, ve kterém stálo něco jako, že inkeeper to neposkytuje zadarmo nebo něco na ten způsob. Už si to nepamatuju pořádně hrál sem cb3


Ne ne neboj je tam napsano ze se za to plati ale herni menou ( mam odzkouseno ) takze normalne za goldiky, silvery nebo coppery ;)
Příspěvek přidán 14.2.2010 16:40
Zikk
avatar Zikk
14 let 6 měsíců 5 dní
Tak toho jsem si nevšiml, ale předpokládám, že by to bylo za ingame měnu, jelikož podle mých informací má pro platící hráče být k dispozici pouze Item Shop.

Edit: Sry nepřečetl jsem si poslední post, takže potvrzeno. Ty výhody platících snad nebudou overpower ;)
Příspěvek přidán 14.2.2010 16:42 | Naposledy upravil Zikk v 14.2.2010 16:47
Wayne
avatar Wayne
14 let 2 měsíců 14 dní
Presne tak normal za goldy ne za real penize ( za ty jen item shop )
Příspěvek přidán 14.2.2010 16:45
Wayne
avatar Wayne
14 let 2 měsíců 14 dní
Uživatel Zikk v čase 14.2.2010 16:42 napsal
Tak toho jsem si nevšiml, ale předpokládám, že by to bylo za ingame měnu, jelikož podle mých informací má pro platící hráče být k dispozici pouze Item Shop.

Edit: Sry nepřečetl jsem si poslední post, takže potvrzeno. Ty výhody platících snad nebudou overpower ;)


ne ne nebudou podle toho co jsem koukal se tam daji kupovat povetsinou odevy ( na okrasu nepridavajici zadne staty ) rachejtle a podobne veci ..prakticky zadne zbrane a zbroje akorat jako malou vyhodu pro platici bych videl prikoupeni vetsiho baglu a vetsiho mista v bance ... takze zas tak drasticky vyhody to nejsou a hru by nemeli oblivnit
Příspěvek přidán 14.2.2010 17:01 | Naposledy upravil Wayne v 14.2.2010 17:02
sonymo
avatar sonymo
14 let 2 měsíců 12 dní
to zní perfektně :-)
Příspěvek přidán 14.2.2010 17:28
Zikk
avatar Zikk
14 let 6 měsíců 5 dní
Jojo to oblečení jsem taky viděl. Podle mě je to fajn krok, dávat tam pouze věci týkající se vzhledu či efektů a ne síly postavy, protože nebude vyrovnanost rozbitá těmi co si zaplatí. Mimochodem jsem četl, že vývojáři pracují na nových zvucích a graficky lepších stínech, což mě velmi těší. A také by se měly objevit názvy guild pod jmény hráčů, což v době CBT implementováno nebylo. No rozhodně se máme na co těšit... XAES už volá :D

Ještě se chci zeptat.. preferujete radši PvE nebo PvP? Já osobně bych zakládal guildu s tím, že chci pořádný PvE progress.
Příspěvek přidán 14.2.2010 17:58
.kE_
avatar .kE_
15 let 2 měsíců 12 dní
jj určitě PvE, ale čas od času si zajít pvp se mi taky líbí... ale buď jako BG a nebo outdoor pvp ve smyslu útoku na nepřátelská města jednou za čas, něco jako je teď ve WoW achievment na toho black war beara.
Příspěvek přidán 14.2.2010 18:03
sonymo
avatar sonymo
14 let 2 měsíců 12 dní
prvni budu PVP až me to omrzi pudu na PVE stejne jak na WoW ;)
Příspěvek přidán 14.2.2010 19:10
sonymo
avatar sonymo
14 let 2 měsíců 12 dní
teda pokud me to neomzí už pri expeni... u mě klasika :D
Příspěvek přidán 14.2.2010 19:11
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání