Obecná diskuze o hře Allods Online - Allods Online - Fórum

Mellcore
avatar Mellcore
15 let 0 měsíců 0 dní
Cauky vsem :) ... tak jsem take neodolal a musel zkusit Allods, a nejsem zklaman, naopak, grafika na free mmo je supr :) kam se hrabe RoM :D a libi se mi ruznorody system (nevim jak to pojmenovat:)) u class, napr. mage a jeho entropy ze spellu, pala a jeho barriery, summoner a jeho blood bang ci co :D ... chci se zeptat, kdo hrajete za jakou frakci a za jakou classu a rasu :) ...
Příspěvek přidán 11.2.2010 1:32
Zikk
avatar Zikk
14 let 5 měsíců 29 dní
Arisen Mage, přesto že jsem vždy tíhl spíš k melee classám budu Mage i v OB+
Příspěvek přidán 11.2.2010 15:38
Mellcore
avatar Mellcore
15 let 0 měsíců 0 dní
Hezky :) Ja sem napred chtel arisenku mage, ale rozjel sem psionistku a pak jeste orca wardena, a ted nevim co z toho v OB rozject :D ... ale asi zustanu u claw melee wardena :)...a nebo caster wardena? :D....kazdopadne netusis o nejake CZ guilde, neplanuje se nejaka do OB? :)
Příspěvek přidán 13.2.2010 0:18
.kE_
avatar .kE_
15 let 2 měsíců 5 dní
určitě bych se přidal při OB do nějaké guildy, záleží pouze na frakci, ale jak tu čtu ,tak většina lidí zde stejně bude hrát empire... league sem ani nezkoušel.
Příspěvek přidán 13.2.2010 13:44
.kE_
avatar .kE_
15 let 2 měsíců 5 dní
Příspěvek přidán 13.2.2010 14:13 | Naposledy upravil .kE_ v 13.2.2010 14:13
Zikk
avatar Zikk
14 let 5 měsíců 29 dní
V oficiálním přehledu guild (allodsonline-en.ning.com figuruje pouze jedna ryze CZ/SK guilda a podle toho že má pouze jednoho člena usuzuji, že nebude příliš aktivní.
Přemýšlel jsem o založení CZ/SK guildy, takže asi chvíli počkám jestli se nějaká guilda v OB nezaloží a pak podle situace (a svého času) možná založím.
Příspěvek přidán 13.2.2010 17:40
Mellcore
avatar Mellcore
15 let 0 měsíců 0 dní
Bezva, tak pokud v OB bude nejaka (jo btw, jak to zjistit, vyhledat ingame v guildach nejakou co ma v nazvu CZ? :D) ... kazdopadne kdyby jsi zakladal guildu, tak pocitej se mnou ;-) ... teda pokud by se naslo nejake to misto v G :D:D
Příspěvek přidán 14.2.2010 4:28
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 5 dní
Možná bych to jako relax hru s vámi i občas dal.. ;-)
Příspěvek přidán 14.2.2010 5:37
sonymo
avatar sonymo
14 let 2 měsíců 5 dní
staci rict server rad pudu do CZ guildy :)
Příspěvek přidán 14.2.2010 8:35
sonymo
avatar sonymo
14 let 2 měsíců 5 dní
psal sem to už do komentářů ale myslím že bude lepši když to dam sem
takže mám pár otázek...když tedka stahnu clienta tak po ukonceni OB budu muset zase všechno stahovat znovu?(ja vím blbost ale pro jistotu se zeptám)..pak se tu ješte řeši ten wipe postav tak tedy bude nebo ne?a ještě nevim jesli to tu někde bylo ale koliki bude max level?a poslední otázka kdy ma hra vyjit?
Příspěvek přidán 14.2.2010 10:02
Zikk
avatar Zikk
14 let 5 měsíců 29 dní
Uživatel sonymo v čase 14.2.2010 10:02 napsal
psal sem to už do komentářů ale myslím že bude lepši když to dam sem
takže mám pár otázek...když tedka stahnu clienta tak po ukonceni OB budu muset zase všechno stahovat znovu?(ja vím blbost ale pro jistotu se zeptám)..pak se tu ješte řeši ten wipe postav tak tedy bude nebo ne?a ještě nevim jesli to tu někde bylo ale koliki bude max level?a poslední otázka kdy ma hra vyjit?

Nyní nemá cenu stahovat klienta, jelikož jsou již servery off. Online budou opět v úterý se spuštěním open bety. Není jisté zda bude ke hraní OB nutné stahovat klienta znova nebo se napatchuje ten z CBT4, stejně tak není jisté zda bude nutné stahovat klienta po OB. Já si myslím, že minimálně jednou budeme muset znovu stahovat (a to právě před OB). Momentálně jsou na webu linky pouze na CBT2 verzi, která se automaticky napatchovala na CBT4. Před úterním startem se smažou všem postavy a následně už by se mazat neměly, open beta přejde plynule do finální verze.
Maximální level je 40. Hra by měla vyjít Q1 2010 tzn. asi v březnu, ale jak jsem již psal, bude to víceméně plynulý přechod z OB do final (bez mazání postav).
Příspěvek přidán 14.2.2010 10:18
sonymo
avatar sonymo
14 let 2 měsíců 5 dní
dekuju :)
Příspěvek přidán 14.2.2010 10:27
Zikk
avatar Zikk
14 let 5 měsíců 29 dní
Kdo má zájem o tuhle hru neměl by přehlédnout web novogradtimes.com Obsahuje kvanta důležitých informací.
Příspěvek přidán 14.2.2010 11:38
maka
avatar maka
14 let 3 měsíců 19 dní
Mno tak pro zacatek otazka jestli bude vic serveru tak na kterem budete hrat? A jinak se mnou muzete do guildy taky pocitat a doufam ze budete hrat za empire :)
Příspěvek přidán 14.2.2010 11:48
Zikk
avatar Zikk
14 let 5 měsíců 29 dní
Ano Empire (jak jsem psal Arisen Mage). O počtu severů není nikde žádná informace. Takže předpokládám, že to bude rozdělené prozatím jako v CBT - Anglický, Německý a Francouzský + Amerika. Otázka je jak to bude s komunitou. Na oficiálním EU fóru se diskutuje o rozdílech evropských a amerických serverů (en.forum.gpotato.eu.forum.gpotato.eu/Index.aspx%3FCD%3DALLODS_EN_F004). Někteří tvrdí, že je EU verze mrtvá, jelikož má méně hráčů a její komunita je jazykově různorodá, dost evropanů hraje na US serverech právě kvůli striktně anglicky mluvící komunitě. Jsem zvědavý jak to v EU OB dopadne a pokud bude opravdu nedostatek hráčů (v což nedoufám) a na US serverech nebudou lagy (v US CBT1 nebyly) tak bych se asi přesunul také tam.
Příspěvek přidán 14.2.2010 12:32 | Naposledy upravil Zikk v 14.2.2010 12:33
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání