Obecná diskuze o hře Allods Online - Allods Online - Fórum

Poky95
avatar Poky95
14 let 10 měsíců 6 dní
To jsi reagoval na mě ? Doufám že to bylo myšleno obecně, protože bych se nerad pouštěl do flame. Já Allods nenazval nekvalitní hrou, jen jsem psal, že mě nezaujala. Jinak o hře mluvíš jakoby byla něco extrémně složitého a náročného na myšlení, což imho opravdu není. Až na nějaké featurky co ji dělají trošku zajímavější (absence auto-attacku, obrovská závislost na statech z itemů, ...) je to totiž řadová mmorpg založená na klikání (nemyšleno špatně, já tyhle mmorpg mám rád).

Jinak hodně štěstí při budování lodě.

//EDIT
Co mě ale na Allods zaujalo je, že za meele class je skoro nemožné hrát dlouhodobě solo, a jestliže chcete aspoň trošku "valit" při expení, chce to partu. :)
Příspěvek přidán 18.4.2010 12:01 | Naposledy upravil Poky95 v 18.4.2010 12:03
Chalid
avatar Chalid
14 let 2 měsíců 17 dní
Mluvim obecně. Oproti většině "free her" je tahle daleko složitější s porovnánim co jsem hrál třeba Archlorda, nebo 4story. Vysvětli mi rozdil mezi klikačkou nebo neklikačkou prosimtě, protože z mého pohledu je každá hra klikačka ... nebo mi uveď nějakej příklad ať vim o čem mluvíš. Každá classa jde hrát solo když to za ní umíš, třeba ja jsem celou dobu melee healer a kromě raid bossů a dungeonů jsem skoro všechno odchodil sám
Příspěvek přidán 18.4.2010 14:14
Poky95
avatar Poky95
14 let 10 měsíců 6 dní
Tak v rámci free to play her pravděpodobně bude nejsložitější, to připouštím. Ale vem si třeba takovej Darkfall, to je z mého pohledu "neklikačka", ale záleží na individuálním chápání toho pojmu, protože jak ty píšeš, z určitého pohledu jsou klikačky i fpsky.
Jinak jo, jde hrát solo, ale v této hře je to na solo zpravidla tak zdlouhavé, že je lepší si najít partu se kterou +/- trávíš veškerou hru ... to je pak opravdu zábava, např. když já hrál Allods na US, tak jsem už od levelu 5 hrál víceméně pořád se stejnýma lidma, což považuju za velký plus, protože jak tak spolu hrajete pořád, časem se sehrajete a potvory padají jako hrušky. :)
Příspěvek přidán 18.4.2010 17:19
Boban
avatar Boban
13 let 9 měsíců 10 dní
Chtěl bych se zeptat, proč když se chci lognou tak se mi objěví tabulka: Account not active ,i když sem učet dávno aktivoval přes e-mail?
Příspěvek přidán 18.6.2010 19:15
Boban
avatar Boban
13 let 9 měsíců 10 dní
Spoiler: (pro zviditelnění textu najeďte na blok myší)
fücked
Příspěvek přidán 18.6.2010 19:16
Teldars
avatar Teldars
13 let 9 měsíců 7 dní
Zdravím mám problém hraji na EU serveru a nejde mi vubec chat nemuzu nic psat ani whispovat mám 5 lvl :-( docela me to stve zkousel sem zalozit jinou postavu nebo jinej ucet a je to furt stejny :-(
Příspěvek přidán 20.6.2010 23:52
Cels
avatar Cels
13 let 4 měsíců 22 dní
Pls chci zeptat slysel jsem; ze na chozeni raidu a pvp potrebuju nake itemy ze shopu je to pravda? A jetli jo muzu ty itemy koupit pres aukci nebo od jinych hracu; nebo je dostat za q?
Příspěvek přidán 6.11.2010 18:27
Cels
avatar Cels
13 let 4 měsíců 22 dní
jo a pls jak se jmenujete ve hre? kdybch potreboval poradit pls
Příspěvek přidán 6.11.2010 18:27
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání