NCsoft a City of Villians - Fórum

Taris
9 let 6 měsíců 16 dní
Mám problém, dnes jsme zakoupil hru City of Villians s tím, že ji vyzkouším za levné peníze. 30 dní hraní zdarma, pěkná sběratelská edice. Ovšem při vytvoření účtu jsem byl dotázán jak chci dále platit, dodáním údajů z kreditní karty popřípadě zadáním čísla gamecard. Tu jsem nedostal (jen aktivační číslo) a tento krok nejde přeskočit- nemohu si aktivovat hru. Když jsem jim poslal email, bot mi odpověděl, že musím mít zakoupenu nějakou hru k "personal assistence". A tak jsem skončil pouze s krabicí v ruce. Měl jste někdo někdy podobný problém?
Příspěvek přidán 17.3.2009 16:05
Mike
9 let 8 měsíců 6 dní
Většina her chce při vytváření accountu zadání čísla karty. IMHO se ti nic nestrhne, ale poběži normálně subsribtion 30 dní zdarma, po kterých se ti pak automaticky strhnou peníze z už zadané kreditky. Takže po vytvoření účtu je pak nutné zrušit subscribtion a hrát si svých 30 dní "zdarma".
Příspěvek přidán 17.3.2009 21:44 | Naposledy upravil Mike v 17.3.2009 21:45
Taris
9 let 6 měsíců 16 dní
Tak už jsem na to také přišel. U lotra tento problém není (obecně od her od turbine)- stačí zadat jeden kód a ten je považovám jako první platba na 30 dní...no nic příští týden mi přijde embasovaná (nebo jak se to píše) karta, takže v pohode. Navíc tím pádem vezmu dalších 14 trialu zdarma a ještě ušetřím... :D
Příspěvek přidán 17.3.2009 22:16
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání