NCsoft a City of Villians - Fórum

Taris
avatar Taris
15 let 2 měsíců 21 dní
Mám problém, dnes jsme zakoupil hru City of Villians s tím, že ji vyzkouším za levné peníze. 30 dní hraní zdarma, pěkná sběratelská edice. Ovšem při vytvoření účtu jsem byl dotázán jak chci dále platit, dodáním údajů z kreditní karty popřípadě zadáním čísla gamecard. Tu jsem nedostal (jen aktivační číslo) a tento krok nejde přeskočit- nemohu si aktivovat hru. Když jsem jim poslal email, bot mi odpověděl, že musím mít zakoupenu nějakou hru k "personal assistence". A tak jsem skončil pouze s krabicí v ruce. Měl jste někdo někdy podobný problém?
Příspěvek přidán 17.3.2009 16:05
Mike
avatar Mike
15 let 4 měsíců 11 dní
Většina her chce při vytváření accountu zadání čísla karty. IMHO se ti nic nestrhne, ale poběži normálně subsribtion 30 dní zdarma, po kterých se ti pak automaticky strhnou peníze z už zadané kreditky. Takže po vytvoření účtu je pak nutné zrušit subscribtion a hrát si svých 30 dní "zdarma".
Příspěvek přidán 17.3.2009 21:44 | Naposledy upravil Mike v 17.3.2009 21:45
Taris
avatar Taris
15 let 2 měsíců 21 dní
Tak už jsem na to také přišel. U lotra tento problém není (obecně od her od turbine)- stačí zadat jeden kód a ten je považovám jako první platba na 30 dní...no nic příští týden mi přijde embasovaná (nebo jak se to píše) karta, takže v pohode. Navíc tím pádem vezmu dalších 14 trialu zdarma a ještě ušetřím... :D
Příspěvek přidán 17.3.2009 22:16
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání