Poradte s vyberem MMORPG s fungujici ekonomikou... - Fórum

theraven
avatar theraven
14 let 3 měsíců 25 dní
Po mnoha letech jsem se rozhodl zacit hrat nejake to MMORPG. Zkusil jsem DDO a vcelku me to bavi, jenom jsem ocekaval lepsi system obchodovani atp. Vyhovovala by mi hra, kde by se nejen bojovalo, ale kde bych mohl vyrazit nekam do tramtarie, tam nakutal zelezo, vratil se domu, zbouchal par mecu, lopat, pacidel... a ty potom prodal... Za nejaky cas bych si koupil dum, pozdeji vilu, hrad... Tusim, ze to podobne fungovalo v Ultima Online, ale radeji bych neco graficky novejsiho... Poradte prosim.
Příspěvek přidán 31.12.2009 19:16
toguin
avatar toguin
14 let 4 měsíců 18 dní
Uživatel theraven v čase 31.12.2009 19:16 napsal
Po mnoha letech jsem se rozhodl zacit hrat nejake to MMORPG. Zkusil jsem DDO a vcelku me to bavi, jenom jsem ocekaval lepsi system obchodovani atp. Vyhovovala by mi hra, kde by se nejen bojovalo, ale kde bych mohl vyrazit nekam do tramtarie, tam nakutal zelezo, vratil se domu, zbouchal par mecu, lopat, pacidel... a ty potom prodal... Za nejaky cas bych si koupil dum, pozdeji vilu, hrad... Tusim, ze to podobne fungovalo v Ultima Online, ale radeji bych neco graficky novejsiho... Poradte prosim.


Vanguard
Příspěvek přidán 1.1.2010 11:52
Defuse
avatar Defuse
14 let 4 měsíců 21 dní
Zkus Lineage II Gracia Final například na našem serveru. Je to zcela zadarmo. Grafika zdařilá ( pokud na to má hráč PC hru pustit na full detailech ), obchodování se děje na trhu, nebo hledáš suroviny z různých potvor. Více info vygoogluješ snadno :-)

Když Lineage II, tak Ofik nebo DarkDragon server.

darkdragon.cz
Příspěvek přidán 6.1.2010 19:40
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 12 dní
Lineage 2 není rozhodně dobrý příklad ekonomiky! Pokud hledáš nějakou ekonomiku typu UO, tak mohu doporučit 3 hry. Darkfall, Fallen Earth, Mortal Online. To je přesně to co hledáš. ;-)
Příspěvek přidán 6.1.2010 19:45
Heady
avatar Heady
15 let 2 měsíců 26 dní
Tak tak, L2 určitě není titul, který by měl jakkoliv propracovanou ekonomiku.
Příspěvek přidán 6.1.2010 20:55
archie
avatar archie
15 let 2 měsíců 19 dní
Eve Online. Tam si přijdeš na své. Ale je to sci-fi.
Příspěvek přidán 10.1.2010 15:19 | Naposledy upravil archie v 10.1.2010 15:19
Torham
avatar Torham
14 let 6 měsíců 11 dní
Second Life (mmogames.cz ). Tamní ekonomika je plně propojená s reálným světem. Avšak je to hra o životě, nemáš tam žádné cíle, questy, staty, levely, nic. Prostě žiješ svůj druhý život :)

Jinak doporučím Fallen Earth a ten EVE Online, z fantasy her Vanguard.
Příspěvek přidán 11.1.2010 8:30
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 12 dní
Uživatel Torham v čase 11.1.2010 8:30 napsal
Second Life (mmogames.cz ). Tamní ekonomika je plně propojená s reálným světem. Avšak je to hra o životě, nemáš tam žádné cíle, questy, staty, levely, nic. Prostě žiješ svůj druhý život :)

Jinak doporučím Fallen Earth a ten EVE Online, z fantasy her Vanguard.


Ty jaký je tvůj názor na Vanguard vs EverQuest II . Když jsem tak pročítal ty featury mě to přijde naprosto stejný.. Jen EQ II vyšel později.
Příspěvek přidán 11.1.2010 9:28
Torham
avatar Torham
14 let 6 měsíců 11 dní
Sheepa: Já ty hry nehrál, jen jsem řekl náhodně Vanguard podle toho, co jsem o něm onehdá četl. Já si myslím, že s oběma hrami neudělá chybu :)
Příspěvek přidán 11.1.2010 9:50 | Naposledy upravil Torham v 11.1.2010 9:51
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 12 dní
Já totiž uvažuji nad koupí jedné z nich... Ale chtěl bych někde nějaké srovnání, abych nekupoval zajíce v pytli. :-P
Příspěvek přidán 11.1.2010 10:09
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání