Obecná diskuze o hře Ragnarok Online - Ragnarok Online - Fórum

Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 27 dní
Obecná diskuze ke hře Ragnarok Online
Příspěvek přidán 3.2.2009 17:40
Thao79
avatar Thao79
15 let 2 měsíců 6 dní
Nejvíc Imba hra!!^^
Příspěvek přidán 20.2.2009 1:02
Kicker
avatar Kicker
14 let 6 měsíců 13 dní
Zdravím všechn příznivce Ragnaroku, doufám, že je vás tu víc než jen Thao. Nenašla by se tu partička lidí co by si chtěla zahrát Ragnarok trošku jinou formou než solovat přes dual priesta? Založit na rebornu nebo czechro novou guildu a expit pohromadě? Pojďme lidem ukázat, že i Ragnarok patří mezi MMO a je tedy multiplayer nejen při dobývání hradu nebo MVP. Co na to říkáte? Jsem moc naivní ohledně hráčů RO nebo to někdo cítí stejně? :D
Příspěvek přidán 1.6.2010 8:14
Greeper
avatar Greeper
13 let 11 měsíců 10 dní
Tak ti nevím.. RO jsem snad zkoušel jednou a nějak jsem si k tomu neudělal vztah ale za zkoušku nic nedám.
Ber to tak že se budu rád podílet na nějaké té české komunitě která by to rozjela ve velkém :)
Příspěvek přidán 1.6.2010 15:20
Kicker
avatar Kicker
14 let 6 měsíců 13 dní
No tak to vypadá, že by se asi hrálo na czechro, kde teď ta komunita lidí je dost malá, online tam bývá tak 60-90 lidí max. Ale pokud by byla aktivní guilda, která by jela pohromadě tak myslím, že to za zkoušku stojí, RO je docela hardcore co se týče levelování i equipu, ale má velký svět, zajímavou grafiku i build postavy, díky statům, které si hráč rozděluje sám. Kdyžtak se mrkni na czechro.net
Příspěvek přidán 1.6.2010 15:46
Greeper
avatar Greeper
13 let 11 měsíců 10 dní
jop na czechro jsem myslím jednou hrál.. :) no sosnu jejich klienta a pak se uvidí.
Kdyžtak se ozvu skrz vzkaz.
Příspěvek přidán 1.6.2010 16:24
Kicker
avatar Kicker
14 let 6 měsíců 13 dní
Tak sme se nakonec hnuli. Guilda má 20 členů s průměrným levelem 46. Level guildy máme 3. Pokud by se někdo chtěl přidat až teď tak není problém. Můžete klidně přivést své přátele a založit guildu novou. Ti kdož měli a stále mají RO, pojďte se pokusit to zase oživit. :)
Příspěvek přidán 12.6.2010 16:08
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání