Obecná diskuze o hře Aika - Aika - Fórum

Vplum
avatar Vplum
13 let 11 měsíců 10 dní
O tom vzpamatovani by jsme mohli polemizovat, tohle je beta a nejaky item shop vubec nefunguje, ale klany ano :P

Co se meho hodnoceni tyce, neni zo uplna pecka, ale hraje se to (zatim) dobre. Podle me se to da poradne zhodnotit, az ve vyssi fazy hry.
Příspěvek přidán 21.8.2010 7:20 | Naposledy upravil Vplum v 21.8.2010 7:25
Catherine
avatar Catherine
13 let 8 měsíců 9 dní
Tenhle víkend budu prič. Takže CBT asi už hrát nebudu. Mě se hraje taky fajn a věřím, že se to ještě příjemně rozběhne. Pište mi sem jak na tom jste v CBT ať jsem v obraze :). Jinak vyrostla už někomu z vás Pran?
Příspěvek přidán 21.8.2010 10:38
Catherine
avatar Catherine
13 let 8 měsíců 9 dní
Jo a tady je něco o těch klanech. aika.t3fun.com/Ne..._View.aspx
Příspěvek přidán 21.8.2010 10:42
BoBczech
avatar BoBczech
14 let 6 měsíců 26 dní
Ahoj, nějaké stručné info o hře, o komunitě a herních principech? Hledám nějaké nové MMORPG, tak přemýšlím, že bych to zkusil.
Příspěvek přidán 21.8.2010 13:34
Catherine
avatar Catherine
13 let 8 měsíců 9 dní
No myslím, že nejlepší bude když si to přečteš na tady na stránkách. Jelikož já jsem začala teprve včera a úplně jsem se ještě nedostala do herního systému, ale jak se zde: mmogames.cz píše hra je opravdu docela dobře zpracována na to, že se jedná o Free To Play.
Příspěvek přidán 21.8.2010 14:22
Vplum
avatar Vplum
13 let 11 měsíců 10 dní
Uživatel BoBczech v čase 21.8.2010 13:34 napsal
Ahoj, nějaké stručné info o hře, o komunitě a herních principech? Hledám nějaké nové MMORPG, tak přemýšlím, že bych to zkusil.


Klidne to zkus, na free je to opravdu dobre hratelne. O komunite ti nereknu vlastne nic, ted je pustena CB ktera v nedeli v noci konci. Recenze psat neumim a ze slohu sem nemel prilis valne znamky, takze co se samotne hry tyce, raci napis par otazek co te predevsim zajima. Ale pozor s postavou na 20 lvl jsem urcite vsechno jeste neodhalil, takze opatrne :)
Příspěvek přidán 21.8.2010 14:52
BoBczech
avatar BoBczech
14 let 6 měsíců 26 dní
Uživatel Vplum v čase 21.8.2010 14:52 napsal
Uživatel BoBczech v čase 21.8.2010 13:34 napsal
Ahoj, nějaké stručné info o hře, o komunitě a herních principech? Hledám nějaké nové MMORPG, tak přemýšlím, že bych to zkusil.


Klidne to zkus, na free je to opravdu dobre hratelne. O komunite ti nereknu vlastne nic, ted je pustena CB ktera v nedeli v noci konci. Recenze psat neumim a ze slohu sem nemel prilis valne znamky, takze co se samotne hry tyce, raci napis par otazek co te predevsim zajima. Ale pozor s postavou na 20 lvl jsem urcite vsechno jeste neodhalil, takze opatrne :)


Takže jestli tomu rozumím správně, tak v pondělí začíná ostrý start? Žánrově se jedná o klasický grind, nebo spíš questy jako ve WoW například..? A co pvp ? (:
Příspěvek přidán 21.8.2010 15:05
Vplum
avatar Vplum
13 let 11 měsíců 10 dní
Kdy zacina Open Beta se nikde nepise, jen pry kratce po ukonceni CB, ze potrebuji projet databaze odstranit chybicky...., Co se tyce jestli grind nebo Q, zatim jsem nemusel klasicky grindit, ikdyz nektere Q se grindu odobaji (mel sem treba sehnat 5 fire esenci , to mi zabralo 1,5 lvl), to ale zalezi na tom jake mas stesti /pozdeji sem zjistil ze se daji koupit v aukci :D/ Takze ukolu je zatim dost, ted kolem toho 20 lvl uz i za slusne odmeny. PVP to sem bohuel jeste nevyzkousel, ale podle informaci je AIKA silne PVP zalozena hra, Nabizi 4 druhy mezinarodnich valek a navic pokud potkas cizaka tak ho muzes kuchnout.
POkud mas zajem dovedet se o hre vic stahni si pruvodce hrou aika.gpotato.com
a nebo koukni sem aika-wiki.gpotato.../index.php
Příspěvek přidán 21.8.2010 15:18
BoBczech
avatar BoBczech
14 let 6 měsíců 26 dní
Uživatel Vplum v čase 21.8.2010 15:18 napsal
Kdy zacina Open Beta se nikde nepise, jen pry kratce po ukonceni CB, ze potrebuji projet databaze odstranit chybicky...., Co se tyce jestli grind nebo Q, zatim jsem nemusel klasicky grindit, ikdyz nektere Q se grindu odobaji (mel sem treba sehnat 5 fire esenci , to mi zabralo 1,5 lvl), to ale zalezi na tom jake mas stesti /pozdeji sem zjistil ze se daji koupit v aukci :D/ Takze ukolu je zatim dost, ted kolem toho 20 lvl uz i za slusne odmeny. PVP to sem bohuel jeste nevyzkousel, ale podle informaci je AIKA silne PVP zalozena hra, Nabizi 4 druhy mezinarodnich valek a navic pokud potkas cizaka tak ho muzes kuchnout.
POkud mas zajem dovedet se o hre vic stahni si pruvodce hrou aika.gpotato.com nebo koukni sem aika-wiki.gpotato.../index.php

Dík moc za informace. Všechno to pokoumám (:
Příspěvek přidán 21.8.2010 18:31
Vplum
avatar Vplum
13 let 11 měsíců 10 dní
Podle zprav na AIKA foru, maji spustit open betu 27.8.
Příspěvek přidán 22.8.2010 21:49
Catherine
avatar Catherine
13 let 8 měsíců 9 dní
Uf...Zase dlouhá doba na mě xD.
Příspěvek přidán 23.8.2010 11:14
Catherine
avatar Catherine
13 let 8 měsíců 9 dní
Budete i OB ve Waterloo?
Příspěvek přidán 26.8.2010 10:06
BoBczech
avatar BoBczech
14 let 6 měsíců 26 dní
V čem se ty servery liší? A v kolik hodin našeho času to mají spustit, víte? Určitě by se to dalo někde vyhledat, ale znáte to, jednodušší se zeptat... (:
Příspěvek přidán 26.8.2010 15:21 | Naposledy upravil BoBczech v 26.8.2010 15:22
Catherine
avatar Catherine
13 let 8 měsíců 9 dní
Uživatel BoBczech v čase 26.8.2010 15:21 napsal
V čem se ty servery liší? A v kolik hodin našeho času to mají spustit, víte? Určitě by se to dalo někde vyhledat, ale znáte to, jednodušší se zeptat... (:


Myslím, že opět v osum hodin ráno. No popravdě ani já si nejsem jistá v čem je přesně rozdíl. V americké verzi Aiky jsou ty národy docela popsané, ale nevím jestli to má něco společného i s Global Aikou. Stránka s americkým popisem národů:aika.gpotato.com
Příspěvek přidán 26.8.2010 17:04
Catherine
avatar Catherine
13 let 8 měsíců 9 dní
Hele lidi tak oni tam vlstně dali těch 5 dalších názvů co jsou na stránkách. Tak který z těch národů si vybereme??? Ale ja jsem dost proti těm názvům jako Germanie? To je docela divné no nevadí....Kam tedy?
Příspěvek přidán 26.8.2010 21:55
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání