Obecná diskuze o hře Aika - Aika - Fórum

Vplum
6 let 6 měsíců 21 dní
Uživatel Nitya v čase 28.8.2010 10:41 napsal
Ahoj vsetci, sice sa podla mna teraz dokazili tie nazvy narodov, a vela Cechov a Slovakov tu hru ani este len nepozna :), ale chceli by sme zalozit CZ/SK guildu na serveri Germania (zlta vlajocka :), tak ak vam nevadi ten nazov, alebo to, kde hrate, a este nie ste oficialnymi obcanmi, tak podte hrat s nami...
a ak budete mat teda zaujem pomoct vytvorit klanik a stat sa sucastou, tak sa ozvite na nick Nitya (a nebojte, ak sa vam neozvem, neznamena to ze neexistujem, len nehram :P )

Prave jsem se dival na mapu sveta, a rozhodoval u ktereho naroda se zaregistrovat, kdyz sem u Germanu videl 3 artefakty a zbytek 0, byla volba jasna. Takze NITYA ve hre mam nick Golias , snad se najdem.
Příspěvek přidán 28.8.2010 10:49
Vplum
6 let 6 měsíců 21 dní
Taky bys tu mohl dat par dalsich jmen, pokud je vas vic, momentalne mi to pise ze neexistujes :)
Příspěvek přidán 28.8.2010 10:55
BoBczech
7 let 2 měsíců 7 dní
Tak jsem se rozhodl tomu dát ještě šanci, tedy za předpokladu, že bude s kým hrát... Takže tedy všichni na serveru Germania PvP? Gilda už existuje?
Příspěvek přidán 28.8.2010 16:00 | Naposledy upravil BoBczech v 28.8.2010 16:01
Vplum
6 let 6 měsíců 21 dní
Uživatel BoBczech v čase 28.8.2010 16:00 napsal
Tak jsem se rozhodl tomu dát ještě šanci, tedy za předpokladu, že bude s kým hrát... Takže tedy všichni na serveru Germania PvP? Gilda už existuje?

ano klan sme uz dali dohromady, narodnost germania , mezi pvp a pve muzes libovolne relogovat, mezi kanalama funguje i klan a party chat, whispy ale musis posilat pouze na jednom kanale. kdyz tak muzes kontaktovat jedno z techto jmen.
Nytia , Myko , Raffi, Golias, Gipsy , Mischisan
Příspěvek přidán 28.8.2010 22:22
Batchman
6 let 11 měsíců 19 dní
hraje nekdo na galii? ne ze by preplnena germania nebyla dobra :D

jinak germany celkem nubska ze vykradli relicy na xp kdzy se zacinalo a vetsina ostanich narodu nemela ani lvl aby mohli branit neco, se poznaji noliferi, ale galie nepadne, jediny narod co se ubranil germanum a nenafeedoval je svojima relicama :D

s toho plyne ze nejvic easy hrani je na germanii diky xp buffum, a nejvic akcni na galii diky tomu ze se germani furt snazi ji dobit 24/7 ;)
Příspěvek přidán 30.8.2010 9:56 | Naposledy upravil Batchman v 30.8.2010 16:15
BoBczech
7 let 2 měsíců 7 dní
Hmm, tak to je ten důvod, proč najednou všichni šli zrovna tam... To je docela trapný... Na druhou stranu, kam má člověk jít, když chce aspoň nějakou CZ komunitu?
Příspěvek přidán 31.8.2010 17:10
Nitya
6 let 3 měsíců 10 dní
nie, nie je to ten dovod, preco sme sli tam.... ak mam byt uprimna ani som o tomto nevedela(ved do teraz sa zoznamujem s hrou.. a nvm o nej uplne vsetko) ... proste boli buffy, a vs. sme boli stastny...
navyse to aspon o niecom svedci, a len dodam, ze sme zacinali vs. rovnako...
Příspěvek přidán 1.9.2010 12:16
Catherine
6 let 3 měsíců 20 dní
No já pádím na Galii :) Germánie je opravdu přeplněná a Gálie je prostě akční vecička :)
Příspěvek přidán 2.9.2010 18:10
BoBczech
7 let 2 měsíců 7 dní
Uživatel Catherine v čase 2.9.2010 18:10 napsal
No já pádím na Galii :) Germánie je opravdu přeplněná a Gálie je prostě akční vecička :)

Přeplněná? To bych fakt neřekl... Aspoň tu začíná fungovat ekonomika, co se týče lokací mimo město, o nějaké přeplněnosti zatím nemůže být řeč. Nevím, jak to vypadá na ostatních serverech, ale první den, když jsem viděl tu komunitu kiddosů na Britannii, jsem rád, že jsem nakonec přece jen skončil tady, i když se mi do toho nechtělo... A taky tu je pár Čechů, tak se to třeba časem rozroste ve slušnou komunitu.
Příspěvek přidán 2.9.2010 23:02 | Naposledy upravil BoBczech v 3.9.2010 0:10
Lapix
6 let 2 měsíců 9 dní
Čus lidi včera sem začal hrát a hledám CZ/SK komunytu na Global Aika.A hraju na Germánii. A podle článků co sem tu čet nevim jestli ste přešli na gálii a nebo jste zůstali na germánii. Muže te mě najít pod nickem RevnxCZE
Příspěvek přidán 28.9.2010 11:18 | Naposledy upravil Lapix v 28.9.2010 13:08
Morati
6 let 1 měsíců 21 dní
taky shanim CZ komunitu na Germania servru. Morati, Kytiara, Ghortcze. Ta jmena co tu sou jsem zkousel ale nak sem vas nezastihl online.
Příspěvek přidán 17.10.2010 12:14
aLittleTyger
6 let 1 měsíců 11 dní
Jsem na Germanii^^
aLittleTiger, LittleTigerCZ nebo aLittleTyger
spolu jeste s Elisabetx, Kytiara a Ghortcze
v Legion "Ozdravovna"
Příspěvek přidán 26.10.2010 23:15
Lapix
6 let 2 měsíců 9 dní
Normálně mi to píše že mám jinou verzi Aiky a nemužu se lognout do hry :(
Příspěvek přidán 28.10.2010 10:00
aLittleTyger
6 let 1 měsíců 11 dní
Musis mit Aika Global :)
Příspěvek přidán 31.10.2010 9:51
Lapix
6 let 2 měsíců 9 dní
Lidi jména se ke kterím se mužete hlásit pokud budete mít zájem se trochu změnili: aLittleTiger, LittleTigerCZ,Elisabetx RevnCZ a možná budem rádi kdyš se ozvete a připojíte k naší malé komunitě
Příspěvek přidán 31.10.2010 18:08
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2016 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání