Články o hře The Chronicles of Spellborn

The Chronicles of Spellborn logoFrogster Interactive studio je známo asi hlavně díky jednomu z nejznámějších free-to-play titulů Runes of Magic. V dnešní době tato společnost však provozuje také jiné online hry. Konkrétně Frogster Asia je dnes provozovatelem dnes již skoro zapomenutého The Chronicles of Spellborn. Brzy však asi nebude.

The Chronicles of Spellborn logo

Od uživatele archie nám přišly informacemi poměrně nabité první dojmy ze hry The Chronicles of Spellborn, za které dostává 70 měďáků.

Hned na začátku musím říci, že marketingové triky s hláškami open beta mě pěkně naštvaly. Abych to objasnil, pod dojmem, že se jedná o otevřený betatest, zaregistroval jsem se a hru si stáhl. Všechno bez problémů, až na malý háček. Bez zaplacení máte přístupnou jen startovní lokaci a jednu sousední, dosáhnout můžete maximálně level 7, jinak musíte zaplatit příslušný poplatek, a to ještě zbytečně složitým způsobem. Tento marketingový trik ve mně vzbudil nedůvěru hned na začátku. Podle mě se prostě jedná o TRIAL a autoři se mazaně snaží vyhnout debaklu s problémy při uvádění nové hry. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale za betatest snad hráči platit normálně nemusí.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání