Články o hře Star Trek Online

[*ZNOVUVYDÁNO*]

soutěžA je tu historicky první soutěž MMOGames.cz s exkluzivními cenami! První tři umístění dostanou Star Trek Online Closed Beta klíč! O co se jedná? Napsat nejvtipnější název, nebo komentář ke screenu ze hry. Svoje nápady můžete posílat už teď - uzávěrka soutěže je 6. listopadu.
Více informací v pokračování článku.

Známe vítěze!

55 komentářů/55 novýchZnovuvydáno: 9.11.2009 16:54 | Vydáno: 28.10.2009 17:40

logoA je tu další gameplay trailer k velmi očekávanému titulu Star Trek Online, ze kterého se ještě kouří, jak je čerstvý! Cryptic Studios se nás rozhodli zahltit vlnou strhujícího PvP a to jak vesmírného, tak pozemního. V traileru lze vidět mnoho typů lodí - Borgskou krychli, klasické lodě Federace nebo třeba Klingonské bitevní lodě. Nemá smysl to dále popisovat, podívejte se sami v pokračování článku.

logoStudia Atari a Cryptic včera oznámila spuštění uzavřené bety nové MMO navazující na světoznámý televizní seriál Star Trek. Přinášíme vám také komentář výkonného producenta, Craiga Zinkieviche, na tento release a několik screenů ze hry.

logo

Jistě vám neuniklo, že před nedávnem dorazil do kin nový Star Trek z dílny J.J. Abramse a pořádně zamíchal s vesmírem Star Treku. Bude mít tenhle film dopad na připravovanou hru? Ovlivní jej nějak? Tvůrci Star Trek Online pro nás mají odpověď. Upozornění – článek obsahuje malé spoilery z nejnovějšího Star Trek filmu.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání