Články o hře Lord of The Rings Online

moria logoTurbine včera oznámili datum vydání nového updatu pro Lord of the Rings Online - Volume II, Book 7 - Leaves of Lorien. Toto datum je úterý 17.3. pro americké servery a čtvrtek 26.3. pro evropské. Zároveň odkryli info o novém 12ti členném raidu, craftovacích instancích, jarním festivalu a mnoho dalších věcí, které si v tomto článku stručně shrneme.

LotroS příchodem nového free obsahu pro Lord of the Rings Online se nám vývojáři z Turbine rozpovídali a už potřetí za velice krátkou dobu nám odpovídají na všetečné a opakující se otázky. Vzhledem k tomu, že některé otázky se již opakují, jsme výjmečně vynechali podrobný překlad a budou přeloženy jenom podstatné odpovědi.

LotROJak bude koncipován nový raid? Dostaneme se brzy na druhou stanu Anduiny? Kdy vlastně přibude další radiance set? Budeme si moci nadesignovat svoje vlastní kinship cloaky? Změní se systém legendárních zbraní? A co Boromir, je to captain, nebo guardian? Na všechny tyto otázky nám odpovídá evropský dev chat s vývojáři z Turbine. Tentokrát ubylo stupidních otázek typu "bude mág nová postava?" a soustředí se spíše na budoucnost LotRa (kterou všichni chceme slyšet)

LotROUpozornění- Tento článek může obsahovat spoilery! Mnozí z nás, hráčů LotRO, již zavítalo na okraj lesa jménem Lothlórien, pokecali si s Galadriel a podívali se do jejho zrcadla. Přesto nám to nestačí. Vývojáři z Turbine nám však slíbili kompletně přístupný les, sídlo Galadriel - Caras Galadhon a vlastně kompletní tematický přídavek ve stylu sličných a namyšlených elfů :) Tato novinka je určena především těm, kdo ještě nedoputovali na prozatimní konec příběhové linky datadisku Mines of Moria a chtějí se i tak pokochat krásami lesa sličného lidu. Následující screenshoty jsou přímo z datadisku (otevřená část lesa), ovšem některé jsou i nové, s nepoužitými lokacemi.

Mines of MoriaZ ničeho nic se pod nohama trolla objevil hobití zloděj, který shodil svůj elfí plášť, vytasil dýku a pokusil se zabodnout trollovi nožík do slabin. Povedlo se a troll zařval mohutným hlasem. To vše spustilo. Elfí Warden vymrštil svůj oštěp a ten se zabodl hoře masa přímo do oka. Troll začal být nepříčetný, rozzuřeně nakopl hobita a ten se nabodl na nedaleký špičatý kámen. Minstrel zařval "mám aggro, beru čáru!" a vyběhl ven ze dveří. Sotva se dostal ven, troll shodil sloup, který pohřbil východ a zároveň i ochránce a lovce. Následoval takový masakr, že ani nejde popsat. Na konci už zbyl jen kapitán a šampión. Po ráně okovaným kyjem přes hlavu šampiona se kapitán zmohl jen na povzbuzující "To nic není" načež i jeho helma se oddělila od ostatních částí zbroje. Bohužel i s hlavou. A to byl konec našeho společenstva, aneb jak se to dělat nemá. INSTANCE restart :)

Czech Crusaders

Kategorie: Rozhovory | Hra: Lord of The Rings Online - Články hry | Autor: Taris
Klíčová slova: snowbourne, kinship

[*AKTUALIZOVÁNO*]

LotroPodařilo se nám vyzpovídat leadera jednoho z nejznámějších českých kinshipů (obdoba guildy) ve hře Lord of the Rings Online - Madoga. Kinship působí na evropském serveru Snowbourne. Jaké jsou úspěchy jejich kinu, co se jim líbí a jak se mezi ně dostat? Nejen odpovědi na tyto otázky najdete v našem rozhovoru.

20 komentářů/20 novýchAktualizováno: 11.2.2009 22:40 | Vydáno: 10.2.2009 20:41

TurbineBude opravdu zbytek Lothlórienu?

Objeví se nové hudební nástroje?

Budou nová hobby v nejbližší budoucnosti?

Budou vylepšeny schopnosti minstrelů?

Na to vše odpověděli vývojáři Lord of the Rings Online v posledním DEV CHATU!

obal

První skřet se prodral skrz dveře. To byla chyba. Šampión mu okamžitě usekl jedním mečem hlavu a druhým ho probodl. V tom dveře povolily úplně. Dovnitř se nahrnulo asi deset orků a začali dorážet na ochránce. Lovec vystřelil tři šípy najednou a všechny zasáhly svůj cíl. Hobití zloděj se k jednomu skřetovi přiblížil zezadu a bodl ho nožem, skřet se otočil a máchl mečem do vzduchu. Hobit byl tak rychlý, že mu podběhl mezi nohama a kamenem mu rozbil lebku. Víc a víc skřetů se začalo hrnout do místnosti. Společenstvo na nic nečekalo a začalo ustupovat do dlouhé chodby. V tom se zničehonic ozvaly dunivé kroky a skřeti začali ustupovat. "Troll!" zašeptal hrůzou minstrel. Obří hora masa s kůží jak kámen se začala přibližovat k bojovníkům. Kouzelník, snažíc se zachránit situaci, stoupl trollovi do cesty. "NEPROJDEŠ!!" zařval, troll se rozmáchl kyjem a z údajného kouzelníka zbyl akorát mastný flek na zdi.

Minule jsme si přiblížili něco málo o funkci skupinové hry, povoláních a jejich výhodách. Dnes si představíme další tři povolání a opět si řekneme některé výhody, ale i nevýhody.

XFireSpolečnost Turbine nedávno oznámila 10denní bezplatnou zkušební verzi Lord of the Rings Online určenou ovšem bohužel jen pro hráče ze Severní Ameriky, Austrálie a Nového Zélandu. Pokud k nim patříte, ke trialu se dostanete na http://www.lotro.com/trial. Zástupci společnosti Turbine se také zmínili o jejím spojení s Xfire a cenách, které mají připraveny pro hráče, jež jsou na Xfire registrovaní. Podmínkou obdržení ceny je vstup do oficiálního Xfire LotRO klanu a odehrání více než 1 hodiny mezi 28. lednem a 11. únorem.

Lord of the Rings online Orkové se blížili. Ve společenstvu bylo cítit až elektrizující napětí, strach, ale i zlobu a nenávist. Kapitánův herald vztyčil vlajku a sám kapitán se obrátil na svédruhy. "Kamarádi," vykřikl, "bude to dlouhý boj! Lovče, nastraž past, ať je to na chvíli zdrží. Ty, potulný barde, zahraj nám něco, co nás rozveselí. A ty, mistře trpaslíku, ochránče, postav se jim do cesty! Bude to dlouhý boj!" Sotva domluvil, první skřeti začali prorážet dveře.

Ano, i takto napínavě může vypadat MMORPG hra. A obvzlášť u hry Pán Prstenů online je tato atmosféra občas přímo do očí bijící. V tomto článku si proto povíme něco o každém z devíti povolání, co umí, co neumí a jakou mají funkci ve skupině.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání