Články o hře Allods Online

AO logo

Evropský beta test Allods Online již nějakou dobu běží, ale dostat se do něj je velmi obtížné kvůli malému počtu klíčů. My vám příští týden přístup umožníme. A bude si moct zahrát rovnou 100 z vás. Nyní si můžete přečíst, na co se v EU CBT těšit.

Allods LogoAllods Online je mnou velmi očekávané, zdarma hratelné MMORPG od ruské firmy Astrum Nival. Od 10. do 24. listopadu probíhá Closed Beta Test v Americe a já jsem u toho samozřejmě nemohl chybět. Pojďme se tedy podívat, jak tato hra vypadá a jestli mé čekání nebylo zbytečné.

Allods Online logoDnes se podíváme na to, co můžeme očekávat od poměrně neznámého MMORPG Allods Online, jenž bude dostupné zcela zdarma.  V současnosti probíhá open beta v Rusku a closed beta v Evropě, která je stále pod NDA. Nicméně podle oficiálních informací se již dá udělat jistý obrázek.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání