Články o hře Alganon

AlganonPokud jste o hře Alganon nikdy neslyšeli, pak jde o fantasy mmo, které se nijak výrazně netají tím, že kopíruje World of Warcraft. Hra měla být původně vydána již minulý rok, nicméně po silně negativních reakcích hráčů na closed betu se vývojáři rozhodli, že hru raději odloží, vylepší a zkusí si tak zachránit pošramocenou pověst. Jednou z velkých změn by pak mělo být zrušení měsíčních poplatků za hraní hry. K samotnému vydání hry by pak podle oficiálních stránek mělo dojít již tento měsíc.

Alganon - dobré i špatné zprávy

Kategorie: Novinky | Hra: Alganon - Články hry | Autor: Torham
Zdroj: mmorpg.com

Klíčová slova: NDA

V souvislosti s MMO hrou Alganon od firmy Quest Online, LLC se objevily dvě důležité zprávy, jedna dobrá a jedna špatná. Ta dobrá zpráva se týká ukončení NDA (Non-Disclosured Agreement, něco jako mlčenlivost) pro hru, takže se ven pomalu, ale jistě dostávají různé informace o tomto MMORPG titulu. A ta špatná zpráva zní tak, že datum vydání hry je posunuto z 31. října na 1. prosince.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání