Články o hře Aion

Přichází „Holiday Ascension Pack“

Kategorie: Novinky | Hra: Aion - Články hry | Autor: afro
Klíčová slova: buy, dye

AionObdobí vánočních svátků se blíží a pro hráče, kteří ještě nevlastní Aion: The Tower of Eternity, či ho očekávají jako vánoční dárek, si NCsoft připravil nějakou tu menší akci. V období vánočních prázdnin bude k dispozici tzv. „Holiday Ascension Pack“.

Hranice milionu téměř pokořena!

Kategorie: Novinky | Hra: Aion - Články hry | Autor: afro
Klíčová slova: 1 milion

AionAion: The Tower of Eternity na začátku školního roku velice lehce prolomil hranici 400 tisíců předobjednávek. První měsíc po zahájení prodeje nám NCsoft nechtěl prozradit kolik kusů se prodalo, ale dnes přišel s oznámením, že byla již témeř hranice milionu kusů pokořena a to v Severní Americe a Evropě.

Být veterán je fajn!

Kategorie: Novinky | Hra: Aion - Články hry | Autor: afro
Zdroj: mmorpg.com

Klíčová slova: daeva

AionBýt věrný a mít dlouhodobý vztah, o to jde všem. Jde o to i pánům z Aionu, a proto se rozhodli, že každému, kdo to s nima nějaký ten pátek vydrží/vydržel, dají sladkou odměnu (o sexu však dnes mluvit nebudeme). První dlouhodobé vztahy budou odměněny již 4. listopadu. Co na vás tedy čeká?

Aion - rozhovor s prvními 50kami

Kategorie: Rozhovory | Hra: Aion - Články hry | Autor: afro
Klíčová slova: 50, Drno, Almisaela

AionHráči Drno a Almisaela dosáhli jako první maximální úrovně 50 na amerických serverech hry Aion: The Tower of Eternity, proto je Aion tým vyzpovídal. Celý rozhovor si můžete přečíst níže.Aion logoVětšina z vás, dobrodruhů ze světa Aion, má ještě v živé paměti někonečně dlouhé fronty při logování do hry. Tyto časy jsou naštěstí již minulostí, situace se uklidnila a většina lidí je schopna překonat dělítko mezi úvodní obrazovkou a hrou prakticky okamžitě. Hra vstupuje do stabilní a klidné fáze.

NCsoft se každopádně rozhodl trpělivým hráčům věnovat malý dárek za překousnutí všech obtíží minulých. Tento amulet vám těžko vynahradí čas strávený ve frontě, alespoň však trochu urychlí váš herní postup.

Dobro a zloNCsoft má více projektů, ale ještě na žádný se oko hráčů neupínalo tolik, jako na Aion:Tower of Eternity. MMORPG, které se koncem roku objeví na našem trhu, by mohlo nasytit hladovějící hráče po MMO bombě. Někteří lidé si myslí, že by Aion mohl předčít nebo se aspoň vyrovnat velkému požírači, kterým je World of Warcraft.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání