Tag "forsaken world"

E3Tak a je tu po malé odmlce další a poslední souhrná novinka z E3, která je opět nabitá informacemi o mmo hrách všeho druhu. Tentokrát bude novinka spíš informačně zaměřená, když už si většina epesních videí své premiéry odbylo a konečně se také dostane na hry s méně zvučnými jmény, které ovšem nejsou o nic méně zajímavější než jejich nahypovaní bratříčkové.

Forsaken World  logoTvůrci jedné z nejúspěšnějších Free to Play (dále jen F2P) MMORPG Perfect World International připravují další nový titul do jejich dnes celkem početné nabídky. Jedná se o fantasy MMORPG s názvem Forsaken World, zasazené do světa Eyrda, jež by měl na hráče dýchat specifickou fantasy atmosférou. Hra slibuje mimo pěkné grafiky také zajímavý pet systém, PvP se zajímavým PK systémem, 5 ras, 8 povolání, instancovaný svět, chytrá monstra, systém achievmentů, transformaci zbraní, vylepšování zbraní, horoskop, subclass systém, osedlatelné pety, housing, systém bohů, meziserverové aktivity, guildy a mnoho jiného.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání