Články autora Whizzzkey

The Secret WorldNavzdory nedávnému propouštění zaměstnanců ve Funcomu to vypadá, že společnost směřuje s vývojem hry The Secret World plynulým tempem kupředu. Vývojáři nám totiž dávají možnost nahlédnout pod pokličku jednotlivých herních frakcí a šanci vyhrát přístup do bety prostřednictvím interaktivního kvízu na oficiální stránce hry.

KouzelniceRedakce Massively obdržela od vývojářů hry Dungeon Fighter Online exkluzivní video s kouzelnicí - jedním z povolání, za které můžete hrát.

Kouzelnice pochopitelně disponuje velmi silnými kouzly, které kolem ní páchají hotové inferno, buď zaměřené na jednotlivé cíle či s destruktivním plošným efektem. Dokáže také ovládat svoje nepřátele pomocí kouzel, která překroutí gravitaci v její prospěch. A aby toho snad nebylo málo, může si kouzelnice vyvolat příšerku zastupující jeden ze základních živlů, jež upoutá pozornost nepřátel a kouzelnice může nerušeně stát v pozadí a švihat firebally.

Aion logoVětšina z vás, dobrodruhů ze světa Aion, má ještě v živé paměti někonečně dlouhé fronty při logování do hry. Tyto časy jsou naštěstí již minulostí, situace se uklidnila a většina lidí je schopna překonat dělítko mezi úvodní obrazovkou a hrou prakticky okamžitě. Hra vstupuje do stabilní a klidné fáze.

NCsoft se každopádně rozhodl trpělivým hráčům věnovat malý dárek za překousnutí všech obtíží minulých. Tento amulet vám těžko vynahradí čas strávený ve frontě, alespoň však trochu urychlí váš herní postup.

WARVšude podél zmáčeného pobřeží Nordlandu je příchod jara špatnou zprávou. Jakmile zima ohlásí svůj odchod, začnou tát vody Moře Drápů a zraky všech shlíží k bouřícím zpěněným vodám, hledajíce první známku invaze, první barbarskou loď se symboly Chaosu. Netrvá to dlouho.
Ostrý křik z jedné ze strážních věží rozpoutá kakofonii zvonů, ohlašujících nepřítele. Lodě barbarů ze severu byly spatřeny na obzoru, přichází válka a jedinou nadějí obyvatel Nordlandu je, že jejich obránci jsou dostatečně připraveni.

Vězte, že volání do zbraně tentokrát platí pro všechny hráče ze všech tierů!

 

Řežba s hudbou v zádech

Kategorie: Články | Autor: Whizzzkey
Klíčová slova: hudba, video

Fire guitarHudební složka většiny MMO her je převážně podkladová/instrumentální, tedy stylově podkresluje atmosféru zón, v lepších případech se jedná o opravdu profesionální tvorbu včetně spolupráce s velkým orchestrem. V temném lese se dočkáme hloubavé napínavé melodie, na otevřené prosluněné pláni zase melodie hravé a svižné a v temném údolí s rozbitými sochami, jako památkou starobylé rasy, nás temné víření bubnů nenechá ani chvilku v klidu. Jakmile dojde ovšem k boji, cítíme že k maximálnímu zážitku nám něco chybí. No a jelikož máme různá povolání, od válečníka až po mága, proč si nevybrat rovnou hudbu tématickou a dosáhnout tak maximálně epického zážitku?

 

 

 

Warhammer OnlineMythic již od ostrého startu hry Warhammer Online naslouchá pilně komunitě a snaží se s její pomocí hru vylepšovat. Lehké zklamání mohli pocítit hráči, kteří v době nedávno minulé po velké snaze dokázali zbořit bránu hlavního města soupeřova a vpadli dovnitř v naději, že se jim ve velké bitvě podaří město dobýt, vyhnat protivníky za hradby a pokusit se zdolat snad i krále. Ne vše probíhalo tak, jak by si jeden představoval a z davu se počala ozývat kritika. Naštěstí se našla i kritika konstruktivní a s její pomocí vývojáři v patchi 1.2., který je doslova za humny, implementují i následující změny v dobývání měst.

LesLetní vzduch se tetelil nad prašnou cestou; zdánlivě panoval všude klid, avšak bystré oko by na kraji lesa postřehlo několik siluet. Ve stínu staré borovice postávala skupina postav. Nejblíže stromu přešlapoval říšský lovec čarodějnic v černé košili, přes ni měl navlečenu koženou vestu s ramenním pásem, místy vyztuženou propletenými kruhy z oceli. Ramenní chránič zdobil reliéf lebky, za opaskem měl zastrčeny vrhací dýky a ostrý rapír. Lovec měl opasky dokonce dva, druhý ležérně spuštěný ke stehnu, kde spočívala dvouhlavňová křesadlová pistole. Většinu obličeje mu zastínil charakteristický klobouk s emblémem Říše, který skýtal alespoň malé útočiště před dotěrnými slunečními paprsky.

[*AKTUALIZOVÁNO*]

Nyní sbírejte měďáky a dukáty i za hlasování v anketách a psaní uživatelských recenzí!

PokladniceDobrodruh odpásal zbraň, odložil svoji zbroj a odepnul řemeny bot. Po karmínově rudém, místy potrhaném, koberci přešel na konec síně a po točitých schodech počal sestupovat dolů. Zapálil louč a za chvíli stanul na konci vytesané chodby. Masivní dveře zaúpěly, jakmile je dobrodruh otevřel a naskytl se mu pohled na špinavou prázdnou místnost plnou pavučin. Malým okénkem pronikaly matné paprsky světla a jediný předmět, který stál v této místnosti za zmínku - prázdná truhla, vrhal stín na zeď. Dobrodruh si povzdechl, čeká ho ještě hodně práce a dobrodružství, než se mu místnost opět podaří naplnit zlatem.

Prvním zpestřením, které jsme pro vás připravili, je osobní pokladnice a systém peněz.

18 komentářů/18 novýchAktualizováno: 20.2.2009 21:29 | Vydáno: 20.2.2009 1:30

Darkfall OnlineVe hře Darkfall bylo včera oficiálně zrušeno NDA a v několika následujících dnech budeme mít možnost si hru předobjednat, která potrvá až do ostrého spuštění, které by mělo, pokud se nic nezvrtne, nastat 25. února. Tuto hru buď můžete milovat nebo nenávidět; v jistých věcech navazuje např. na Ultimu Online a lze očekávat, že zaujme především hardcore hráče, proto se z ní nejspíše nestane zrovna komerční hit. V článku se podíváme, jak by se měly vyvíjet věci v příštích dnech, jakou částku bude do hry třeba investovat a nakoukneme i pod pokličku hardware nároků.

Nesmiřitelní soupeřiMythic rozjíždí přípravy na příchod očekávaného přídavku ke hře Warhammer Online a ode dneška je k dispozici superdlouhý oficiální seznam věcí, které již brzy přilétnou na naše pevné disky v podobě patche 1.2. Spolu se teď podíváme, co nás čeká a nemine.

Nová povolání - do hry přibude možnost hrát za nesmiřitelného trpasličího válečníka, jež vyhledává hrdinskou smrt v boji, Slayera a na straně sil Destructionu se objeví zelená bestie s kmitajícími sekáčky, krvežíznivý zabiják Choppa.

Event Bitter Rivals - událost zaměřená na pradávný konflikt mezi hrdým národem trpaslíků a bojechtivými orky. Hlavní odměnou za účast v tomto eventu by měla být možnost zahrát si dvě nová povolání o týden dříve než ostatní hráči, jako tomu bylo v případě, kdy do hry vstoupil Black Guard a Knight of the Blazing Sun.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání