Články autora Torham

Velice zajímavá a tak trošku netradiční MMO hra World of Tanks zasazená do druhé světové války přešla do fáze open bety. Jak hra vypadá a jak se hraje? Přečtěte si naše dojmy! Hra přechází na ostrý provoz v úterý 12. dubna!

Logo Blizzard Entertainment, provozovatele MMORPG hry World of Warcraft

Firma Blizzard, legendární vývojářské studio, mající za sebou mimo jiné fenomenální série jako Warcraft, Starcraft či Diablo, zvažuje změnu platebního modelu u své MMO World of Warcraft. Co myslíte, bylo by skvělé hrát WoW zadarmo a bez poplatků? Čtete dále a dozvíte se víc!

Logo hry Global AgendaA je to tady! Ve čtvrtek 3. 6. 2010 (před dvěma dny) se Global Agenda kompletně změnila. Její vývojáři, studio Hi-Rez Studios, vydali první fázi očekávaného patche verze 1.3 nazvaného Sandstorm. Já hru s patchem včera hrál a nestačil jsem se všem těm změnám divit. Chcete vědět více? Přečtěte si více v této novince!

Logo hry Global AgendaMMOFPS hra Global Agenda z futuristicko-špionážního prostředí byla spuštěna v únoru letošního roku a už se dočkala několika větších či menších patchů. Jeden z nich například do hry přidal friend list nebo možnost vybrat si PvP mód (těch je několik) dle chuti. Byly přidány i věci do craftingu. Ovšem i tak mezi řadou hráčů panuje názor, že hra prostě nestojí za investici do pravidelných poplatků za AvA funkcionalitu. Možná i proto autoři vyvíjejí zcela zásadní patch 1.3 nazvaný Sandstorm.

MMO sandbox hra EVE Online od studia CCP Games funguje už řadu let a je uznávaná hlavně hard-core menšinou hráčů pro své úžasné univerzum, které je zcela persistentní a řízené hráči. I když hra byla oproti jiným MMO projektům v řadě prvcích značně vepředu (například propracovaností ekonomiky a vlivem politiky a diplomacie na hráčské korporace a univerzum hry), jedna věc jí chyběla - lidský avatar.

Logo hry World of TanksJiž před nějakou dobou byla oznámena velmi zajímavá free-2-play MMO hra z období druhé světové války nazvaná World of Tanks od Wargaming.net. Má se jednat o vskutku zajímavý hybrid strategie, RPG a tankového simulátoru. Vaším avatarem zde nebude postavička, nýbrž velké, těžké a po zuby ozbrojené ocelové monstrum - tank. Ten bude možné všelijak vylepšovat a velkou roli má hrát i jeho posádka. Celkem má být ve hře hodně přes sto těchto řvoucích ocelových bestií.

Logo hry Allods OnlineAllods Online. Hra, která je v podstatě kopií World of Warcraft, přesto si však zachovává svoji úžasnou svéráznost a nabízí nádherné prostředí a atmosféru. Osobně jsem se zúčastnil Closed bety a nyní hraji Open betu. Opravdu jsem se na hru těšil, byl jsem natěšený jako málokdy. Ale teď je vše jinak! V Open betě byl zprovozněn obchod s předměty, který je nástrojem tvůrců určeným k financování vývoje a provozu hry (ta používá model mikrotransakcí). A nastala hotová bouře, která může klidně celou hru potopit!

Lord DeathAť už jste hráli či nehráli EVE Online, je zde šance, že jste zaslechli mnoho o nedzvořilém a velmi nebezpečném univerzu New Eden. Aliance zde naprosto běžně bojují v pohraničních půtkách a špioni rozvracejí celé organizace zevnitř. Smrt je zde na každém kroku a číhá na vás doslova kdekoliv. Jenže smrt v EVE Online - to je něco zcela jiného než smrt v jiných hrách, třeba ve World of Warcraft.

Server Massively přišel s velice zajímavým článkem, který se týká tématu smrti v EVE Online. A právě tématem smrti v EVE (a i v jiných MMO hrách) se dnes budu zabývat.

Logo hry Star Trek Online

Není to dávno, co MMORPG hra Star Trek Online od studia Cryptic zahájila ostrý provoz. Možná právě proto se následující zpráva zdá téměř neuvěřitelná - tahle hra, založená na značně populárním univerzu Star Trek, už nyní dosáhla mety jednoho milionu registrovaných účtů! Přišel s tím opět server Massively.

Minulý díl tohoto malého seriálu o Mortal Online, jež 1. února spouští Open Betu, vás seznámil se základními aspekty hry - od zásadních rozdílů mezi Mortalem a jinými MMO hrami, přes housing či crafting, až po soubojový systém. Dnes budeme v seznamování se s Mortal Online pokračovat a řekneme si konkrétnější záležitosti kolem právě spouštěné Open Bety. Opět, informace pocházejí ze serveru IncGamers.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání