Články autora Taris

lotroBylo, nebylo, v předaleké galaxii, někde mezi Horou Osudu a Zemí Neumírajících, se rozpínala Středozem. Země to byla vskutku rozmanitá, od veselých krajů, přes zasněžená pohoří, až po tmavé kobky a rozlehlé pustiny. A nyní nám vývojáři z Turbine přidávají další lokaci - zemi Dunlendingů, tajemný Enedwaith. Co nás v této lokaci, která přijde zároveň s očekávaným updatem LoTRa na f2p, nemine?

Ne nelekejte se, nezačnu vám zde popisovat první z epizod Star Treku (tak se ta první stejně nejmenuje). Tak jako každá větší mmo hra dostává Star Trek Online svůj první větší patch, který mnohé opraví a mnohé přidá. Common Ground - tak vývojáři z Crypticu nazvali svůj patch, který ma vyjít někdy mezi 13. a 31. březnem 2010. Na jakých vylepšeních tedy autoři pracují?

Battlestar galacticaCyloni byli stvořeni lidmi. Vzbouřili se. Vyvinuli se. Vypadají a cítí jako lidé. Někteří jsou naprogramováni, aby si mysleli, že jsou lidé. Existuje mnoho kopií. A mají Plán. Plán jak prozatimně dobýt vaše internetové prohlížeče... Tak nějak začínal kultovní seriál Battlestar Galactica v roce 2004. A nyní, v roce 2010, přichází pokračování.

2010Letos jsme se dočkali několika nových her - některých lepších (např. Fallen Earth), některých horších (např. Twelve Sky 2). Tento rok nám všem přinesl i tento web - po letní pauze jsme do toho znovu praštili, obměnili redakci a snažili se web vést co nejlépe tomu bylo v našich silách. Ale netřeba se ohlížet, rok 2009 je téměř za námi a přichází rok další - rok hrami doslova opředený. No a my se teď podíváme na ty nejvýznamnější události mmo scény, které nás v následujícím roce čekají.

Star TrekZa devatero horami, za devatero řekami a v jedné né moc předaleké galaxii vyvíjí lídé z Crypticu očekávanou hru Star Trek Online. Slibná hra vytvořená podle jedné z nejsilnějších licencí je nyní ve stádiu uzavřené betaverze a plánuje splnit sny všech fanoušků tohoto univerza. Ovšem nejsou první, kdo se o tuto hru pokouší. Po dlouhá léta držela licenci firma Perpetual Entertaitment, které se vývoj nepovedl a v lednu roku 2008 byla hra předána již zmíněnému Crypticu.

AionTřetí a poslední díl kritiky Aionu od uživatele Archieho. V tomto díle Archie dokončil své myšlenky a dočkáme se i epického rozuzlení jeho názorů o Aionu. Že nevíte proč epické rozuzlení, když jste ještě nečetli předchozí články? Tak to rychle napravte prvním a pak i druhým dílem. Přeji příjemné počtení a pobavení v lehce ostré diskuzi, jak bývá u tohoto seriálu zvykem.

1Třetího prosince Codemasters úspěšně a hladce nahodili na servery nejnovější datadisk pro Lord of the Rings Online - Siege of Mirkwood, neboli dobývání temného lesa. Vylepšení je opravdu nemálo a my vám proto přinášíme krátkou videorecenzi tohoto přídavku.

Lotro: Siege of MirkwoodMinulý týden konečně padlo NDA pro testery nejnovějšího přídavku pro Lord of the Rings Online - Siege of Mirkwood a tak se k nám konečně dostala hromada novinek a ověření starších faktů. My se v tomto článku oprostíme od nějakého představování hry, souvislostí a prakticky celého Tolkiena a vrhneme se rovnou do hromady nových informací a faktů, ať už příjemných, či nepříjemných.

Star Trek OnlineKdyž fanoušci Star Treku slyšeli o nové onlinovce, první na co se kromě průzkumu nekonečného vesmíru těšili, byly jejich vlastní vesmírné lodě a možnost se jimi projít, upravit je, pokecat se svojí posádkou, prvním důstojníkem Spuckem, doktorem McGayem... To jim ovšem vývojáři z Cryptiku zatrhli už v ranném stádiu témeř sebevražedného nadšení, kdy fanoušek nejí, nepije, nepracuje a čeká pouze na vydání. Nyní se však mohou znovu radovat, vývojáři oznámili velitelské můstky!

Taura ArnorMáte málo rozhovorů, nebo jste na ně jen úchylní? Nebaví Vás den bez přečtení nějakého interview? Ano, přesně vaše sny se splnily! V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Lionelnoxe, leadra Taura Arnor- československý kinshipu v Lord of the Rings Online. Taura Arnor je nejmladší, čistě československý kin na serveru Snowbourne, ale již nyní má solidní členskou základnu a není problém kdekoliv a kdykoliv narazit na některého z jejich členů.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání