Články autora Mike

Na GameTrailers se dnes objevil nový trailer z připravované komiksovky Champions Online. Jak už napovídá název Lairs, v traileru uvidíte především doupada tamějších superpadouchů, která ve hře bezpochyby nejednou vypleníte. Tak neváhejte a užijte si tenhle ještě horký trailer i v HD kvalitě!

One ring

Další "kapitola Pána Prstenů" s názvem Scourge of Khazad-Dûm se od včerejšího dne píše na amerických serverech Lord of the Rings Online. Další velký content patch je zatím dostupný právě pro americké hráče, ti evropští si na vydání budou muset počkat pravděpodobně do zítřka, tedy čtvrtka 25.6. Hlavním lákadlem nového patche jsou...

logo

Jistě vám neuniklo, že před nedávnem dorazil do kin nový Star Trek z dílny J.J. Abramse a pořádně zamíchal s vesmírem Star Treku. Bude mít tenhle film dopad na připravovanou hru? Ovlivní jej nějak? Tvůrci Star Trek Online pro nás mají odpověď. Upozornění – článek obsahuje malé spoilery z nejnovějšího Star Trek filmu.

Komiksy, kam se podíváš

Kategorie: Novinky | Autor: Mike
Klíčová slova: Universe, komiks

Marvel

Komiksy jsou dnes v kurzu. Tedy alespoň na filmových plátnech, kde filmy na motivy komiksů vydělávají stovky miliony dolarů. Herní průmysl v tomto ohledu dost zaostával za tím filmovým, ale i zde se blízká časy. Manažerům v Marvelu zřejmě došlo, že železo se musí kout, dokud je žhavé a tak nedávno podepsali 10 letý kontrakt s herním vydavatelstvím Gazillion Entertainment. Dočkáme se i nějaké MMO?

Stalo se #1

Kategorie: Novinky | Autor: Mike
Klíčová slova: Přehled

„Stalo se" je první pokus o pravidelnou rubriku MMOGames.cz. Jednou za zatím blíže nespecifikované časové období (v pravý čas, až situace dozraje, jakmile se čas naplní), se podrobněji podíváme na zoubek našim rychlovkám, mezi nimiž se občas najdou kousky, které si zaslouží detailnější rozbor. A nejen to. Čekají vás například videa, screenshoty nebo zajímavosti ze světa online her, které se do novinek nevešli. Poprvé jsou tu přichystány novinky z Mortal Online, Runes of Magic a Star Wars: The Old Republic.

logo

Obdrželi jsme zprávu z nejvyššího velení AFS. Jejich zpravodajské jednotky již několik týdnů hlásí neustálé zvyšování frekvence útoků Bane. Rozvědce se podařilo zachytit a dekódovat část jejich komunikace a je důvod se domnívat, že Bane připravují všechny svoje síly k masivnímu útoku na světy Foreas a Arieki. Podle dešifrovaných informací bude útok zahájen dne 28. 2. 2009 v 20:00 GMT na serveru Centarus (EU) a opět v 20:00 CST na serveru Hydra (US).

Ulduar koncept

Blizzard vydal oficiální video ukázku pro novou World of Warcraft raid instanci Ulduar. Ulduar je součástí patche 3.1.0 (celé patch notes naleznete zde), který se již nachází na PTR(testovací server), takže bychom se ho mohli dočkat během několika následujících týdnů. Díky jednoduchosti současných WotLK instancí se na Ulduar obrací zraky mnohem více hráčů, než kdykoliv předtím. Ale dost řečí, pojďte se podívat na video.

logo

Bioware představili novou planetu, na které se budou odehrávat dobrodružství v jejich připravované MMO Star Wars: The Old Republic. Poprvé budeme moci detailně nahlédnout do odporného světa Huttů, na planetu Hutta.

Láska je tu s námi ...

Kategorie: Články | Autor: Mike
Klíčová slova: Valentýn, event
srdce

...buďme s ňou... A to již zítra. Kdo by náhodou nevěděl, tak 14. únor patří všem zamilovaným, svátek slaví Svatý Valentýn. Raději vynechám původně plánované zamyšlení nad zbytečností tohoto "svátku" a pojďme se rovnou podívat, co na nás čeká ve vybraných virtuálních světech, protože ani tam se Valentýnu nevyhneme. Ať chceme nebo ne, to zamilované šílenství je přítomno všude.

logo

Z našich krátkých zpráv již víte, že Warhammer Online se dočká bezplatného přídavku Call to Arms. Jeho obsah bude v následujících měsících postupně uvolňován. Všechno to v březnu odstartuje event Bitter Rivals (Nesmiřitelní Rivalové). V průběhu tohoto eventu bude k dispozici nový scénář Twisting Tower, speciální tituly nebo nové obléhací zbraně. Ale hlavně, po jeho úspěšném dokončení, získáte dříve přístup ke dvěma novým povoláním.

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání