Články autora Dash

TERA logoJiž dlouho tomu je, co byla oznámena zajímavě vyhlížející MMORPG TERA: The Exiled Realm of Arborea (dále jen TERA). A v současné době je již dostupný dostatek informací k zpracování podrobnějšího pohledu na hru. V dnešním článku se podíváme na souhrn obecných informací o tomto značně očekávaném titulu a představíme si všech 6 hratelných ras, jež pro nás Bluehole Studio chystá.

Age of Conan: Rise of Godslayer logoCraig Morrison si pro komunitu Age of Conan připravil nový měsíčník se shrnutím toho nejdůležitějšího, co hru v posledním měsíci potkalo a co ji v těch následujících čeká. Již ze začátku dopisu je naznačeno, že tahounem tohoto měsíce je nasazení Dreamworld enginu do hry.

The Chronicles of Spellborn logoFrogster Interactive studio je známo asi hlavně díky jednomu z nejznámějších free-to-play titulů Runes of Magic. V dnešní době tato společnost však provozuje také jiné online hry. Konkrétně Frogster Asia je dnes provozovatelem dnes již skoro zapomenutého The Chronicles of Spellborn. Brzy však asi nebude.

EverQuest 2 logo

Dle oficiálního prohlášení Davea Georgesona, senior producenta Everquest II, nehodlá SOE změnit současný systém poplatků za hru. Snaží na sebe jen upozornit, či se bojí už tak pobouřené, stále se zmenšující komunity?

APB logoPřed nedávnou dobou bylo uvolněno několik klíčů do uzavřeného betatestu All Points Bulletin, aby se tak hra v pomalých krocích otevírala veřejnosti. My jsme se stali jednimi z vlastníků a chtěli bychom se s vámi podělit o první zkušenosti s touto nevšení online hrou.

VampireJeden z předních MMO herních portálů IGG oznámil novou hru, která brzy vyplní již tak obsáhlou nabídku. Bude se jednat o 3D MMORPG s upíří tématikou.

Hra by měla být postavena na moderním 3D enginu a otestuje kreativitu a představivost mnoha hráčů díky unikátním prvkům. Hráči si budou moci vybírat z nepřeberného množství různých abilit. Vytváření a ničení světů v této hře bude ležet jen a jen v rukou hráčů, což by hře mělo dát nevídaný prostor dynamicky provázaných souvislostí a rozhodnutí.

Remnants of Skystone logoDnešním dnem byla spuštěna nová online hra Remnants of Skystone, k jéjímuž provozu stačí pouze webový prohlížeč a samozřejmě připojení k internetu. Je zasazena do neokoukaného steampunkového prostředí a je Free2Play.

Free Realms logoDalší minihra byla přidána do Free2Play projektu Sony Online Entertainment, jež asi neunikl ničí pozornosti. Free Realms je jednou z nejosídlenějších Free2Play her s mikrotransakcemi a její vývojáři si pro své příznivce pravidelně připravují nové a nové možnosti herního prožitku a nové předměty, za nimiž se hráči mohou honit.

Age of Conan   logoNa oficiálních fórech hry Age of Conan se objevilo prohlášení Craiga Morrisona o připomenutí se s vydáním nového klíčového update s označením 1.07. Funcom se rozhodl pro jeho urychlené vydání. Tento slíbený patch by se měl v nejbližších dnech objevit na testovacích serverech a nedlouho poté je plnánováno nasazení do ostrého provozu.

Mortal Online logoVčera jsme vás upozorňovali na nový trailer pocházející z open bety připravovaného titulu Mortal Online, který by měl stejně jako Darkfall být takovou novodobou Ultimou Online. Dnes pro vás máme zajímavou novinku okolo spuštění hry do ostrého provozu. Hra by měla vyjít již tento měsíc.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání