Články autora Dargnon

Dargnonova rozsáhlejší úvaha na téma herního majetku, práva na vlastnictví virtuálního majetku apod. Druhý díl této série je zaměřen zejména na finanční nepoměry a nesrovnalosti v herních světech, jak je řeší (či neřeší?) vývojářská studia a co si o tom všem myslet.

Vážení čtenáři a návštěvníci těchto stránek, jak jste si mohli všimnout, tak tento web již dlouhý čas trpí na neaktivitu... Bohužel s tímto stavem nemohu jako řadový redaktor nic udělat. Vedení portálu už dlouhodobě nekomunikuje, ale sleduji, že nekteří z vás se sem občas koukají, zda náhodou jako fénix nevstane znovu z popela. Osobně už jsem v to docela přestal věřit. Z toho důvodu vznikla iniciativa MMOPortal.eu ! Jedná se o portál pro samotnou komunitu kolem všech druhů multiplayer her. Budu velice rád, pokud se přidáte a pomůžete budovat něco, co jsme započali už zde, nicméně tentokrát to bude s faktem přihlédnutí na nejnovější trendy. Stejně tak i oblíbené "Giveaway" na zajímavé herní tituly. Pokud budete mít nějaké dotazy, kontaktujte mě přímo na oněm zmíněném webu. S pozdravem Sheepa!

1
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání