WebGame

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení: [?]
80 %
Grafika
Grafika: [?]
60 %
Pro hlasování musíte být přihlášení
Popis:

Webgame.cz je on-line strategická počítačová hra odehrávající se v blízké budoucnosti. Byla spuštěna 19.11.2001 jako jedna z prvních českých webových her a od té doby ji hrály tisíce hráčů z České republiky i ze Slovenska.

Hra se odehrává v blízké budoucnosti. Každý hráč vládne ve svojí zemi, kterou na začátku hry založí. Hospodářství, spokojenost, vojenskou sílu a mnoho dalších parametrů ovlivňuje vláda a další vlastnosti státu hráče. Země se mohou sdružovat do aliancí a vzájemně mezi sebou válčí o území, budovy, technologie, peníze a jídlo. Všechny aktivity ve hře se odehrávají prostřednictvím kol. Kola představují časový úsek uběhlý v tomto virtuálním světě. Kol může mít každý hráč v zásobě celkem 340 (to se mneni podle nastavení veku veku ). Kola se dají využít ke stavbě budov, útoku na jinou zem nebo dotování určité části ekonomiky. Navíc je každé kolo vyprodukováno určité množství vojenské techniky, vojáků, technologií, peněz, jídla a energie.

Důležité odkazy
- Fórum hry
- Free servery
- Hráčské postavy
- Rychlé zprávičky
Poslední novinky: [všechny]
Oficiální web: webgame.cz
Vývoj:
Typ: Web-Online [?]
Žánr: Reálné [?]
Stav: Vydáno [?]
Vydáno: 19.11.2001
Typ platby: Zdarma [?]
PVP: ANO
Platforma: Windows, Linux
Posledních 10 obrázků
WebGameWebGameWebGame
Našli jste nějaké nesrovnalosti nebo naopak víte o něčem, co by bylo dobré vyzdvihnout? Tak neváhejte a ozvěte se nám.
Poslední úprava: 16.8.2010 10:23

Recenze hráčů na hru WebGame

Pro psaní recenzí musíte být přihlášeni
Autor: Bio91
Klady:
  • Velké Možnosti
  • Diplomacie
  • Boje
Zápory:
  • Grafika
  • Hra založená na věky
Recenze:
Opravdu velké možnosti na webovou hru,...grafika mě osobně nevadila ale někomu vadit může,...Co mě ale nejvíce vadilo bylo to,že budujete svůj stát,uzavíráte spojenectví,budujete armádu,o vše se staráte a pak BUM,...co se děje ? - Konec věku jde se hrát od začátku,...no kdyby věk trval třeba půl roku tak dobře,jenže tady je to měsíc + pár dní
Vloženo: 10.8.2010 7:55
Hodnocení: 80% | Grafika: 40% | Šance na závislost: 4 z 5 | Časová náročnost: 2 z 5
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání