PoxNora

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení: [?]
53.3 %
Grafika
Grafika: [?]
40 %
Šance na závislost
Pro hlasování musíte být přihlášení
Popis:
logo

Poxnora je velmi povedený pokus přenést karetní hru typu Magic the Gathering, Doomtrooper nebo Yu-Gi-Oh na počítač. Kdo tyto karetní hry zná, hned bude vědět, o co kráčí. Pro ty, kteří o podobných hrách ještě neslyšeli uvedu, že principem hry je "stavba balíčku" karet, které se dělí na karty s postavami a karty s kouzly nebo jinými akcemi. Hra probíhá tak, že se Vám postupně odkrývají vylosované karty z vašeho balíčku a ty můžete použít. Hra se hraje na kola, hrají vždy dva soupeři proti sobě. Prostředí jsou jednoduché menší krajinky, často členité, na kterých jsou umístěné jakési svatyně, jenž se při ovládání stávají zdrojem vaší magické síly pro použití karet co máte. Při použití karty se na hrací ploše objeví buď postava, se kterou můžete pohybovat, útočit nebo dělat jiné akce. Nebo se objeví nějaký předmět či efekt kouzla, který jste zakouzlili na protivníka. Pohled je izometrický, grafika jednoduchá, ale pěkná.

Hra je zdarma, ale za peníze si můžete dokupovat kvalitnější karty, které jinak získáváte jako odměny za splnění kampaní. Tím naznačuji, že hra má jak single-player tak online multi-player, kde se utkáváte s protivníky na internetu. Ke hraní je třeba stáhnout si klient, který je pak napojený na internet pro případné online hraní. Celkový dojem ve mě hra vzbudila velmi dobrý a pro milovníky strategií shora naznačených typů her je to určitě dobrý tip na zábavu.

Popis sepsal: Albert

Důležité odkazy
- Fórum hry
- Free servery
- Hráčské postavy
- Rychlé zprávičky
Poslední novinky: [všechny]
Oficiální web: poxnora.com/index.do
Vývoj: Octopi, Inc.
Typ: MMORTS [?]
Žánr: Fantasy [?]
Stav: Vydáno [?]
Vydáno: 01.08.2008
Typ platby: Zdarma [?]
PVP: ?
Platforma: Windows, Mac
Posledních 10 obrázků
PoxNoraPoxNoraPoxNoraPoxNoraPoxNoraPoxNoraPoxNoraPoxNoraPoxNoraPoxNora
Našli jste nějaké nesrovnalosti nebo naopak víte o něčem, co by bylo dobré vyzdvihnout? Tak neváhejte a ozvěte se nám.
Poslední úprava: 25.2.2009 20:24

Recenze hráčů na hru PoxNora

Pro psaní recenzí musíte být přihlášeni
Autor: Hartal
Klady:
  • milá grafika
  • originální nápad
Zápory:
Recenze:
Zápory jsem nenašel. Nechci říct že by byla hra dokonalá, ale nic co by ji kazilo jsem vážně nenašel.

PoxNora je originální hříčka, která staví na systému karetních her. V každé hře jsou dva protihráči, jeden dobrý a jeden zlý. Každý z nich má svou základnu a své dosud neodkryté runy (karty). Po většinou nevelké herní mapě jsou rozmístěny všelijaké svatyně.
V průběhu hry odkrýváte runy a na nich většinou bývají bojové jednotky které kliknutím na runu vyvoláte. Dále tam můžeme najít různá kouzla a jiné vylepšováky. S bojovými jednotkami poté chodíme po mapě, snažíme se zabírat svatyně které nám přidávají něco jako magickou energii a snažíme se zlikvidovat sopeřovy jednotky a dostat se až k jeho základně, jejíž zničením vyhrajeme hru.

Hra není nijak náročná ani složitá, stačí se jen naučit hrát za různé postavy, pochytit nějakou tu taktiku a pak si jen úžívat roztomilé grafiky, příjemné hudby a nenáročného herního systému.
Vloženo: 7.6.2009 11:43
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání