Armada Online

Pro hlasování musíte být přihlášení
Popis:

Logo

V této hře se stanete kapitánem jednoho z 6 druhů hvězdných plavidel. Na začátku hry si vyberete z dvou možných frakcí. Spojené Systémy kde můžete hrát za Terrany,Vorgany nebo Drakkeny a na druhé straně barikády můžete hrát za Nomádskou Říši, ve které naleznete Nomády, Eldredy a Scaraby. Každý z národů je něčím výjimečný a tím i jejich lodě.

Pro začátek si musíte vystačit se základní lodí, se kterou se musíte probít na vyšší úrovně, kde se vám zpřístupní další lodě. Tak jako u jiných Online her i zde naleznete určitá "povolání". Od 10. úrovně si totiž z obyčejného korábu můžete vybrat mezi útočnější verzí a obranou. Samozřejmě se i tyto verze dále dělí.

Než se však dostanete na onu 10. či snad 25. úroveň musíte projít nesčetnými potyčkami. A ty naleznete v několika systémech, co systém to jiný styl hraní. Jednou se snažíte vymýtit všechny nepřátele z mapy, jindy se musíte spolu s ostatními kapitány urputně bránit před nájezdy nepřátel. V neutrální zóně budete svádět souboj s protější frakcí a snažit se zabrat další kousek vesmíru pro sebe. Pokud nejste příznivci velkých bitev, určitě vás zaujme možnost prozkoumávat různé cizí planety, těžit z asteroidů/krystalů a nebo se jen tak toulat po vesmíru a střílet cizáky.

Každá z lodí je svým způsobem unikát, jelikož lodě se dají vylepšovat zbraněmi nebo například vlastnostmi vašeho kapitána. Zde záleží čistě na hráči, jakou zvolí taktiku - zda si loď vybaví nejrůznějšími maskovacími zařízeními nebo naopak tím největším kanónem, který si vyrobí.

I když se hra z počátku jeví velice složitě, protože odborností pro vašeho kapitána je víc než požehnaně, stává se pochopení určitých principů velice návykovou. Na rozdíl od jiných her typu WoW, L2 u kterých musíte trávit hodiny a hodiny, abyste něco dokázali tak zde stačí pouze vaše zkušenosti, um, důvtip a můžete se rovnat klidně i s křižníky na vyšších úrovních.

Přestože se hra nachází v alfa verzi, je možné si vytvořit účet a normálně hrát.

Popis sepsal: Strmy

Důležité odkazy
- Fórum hry
- Free servery
- Hráčské postavy
- Rychlé zprávičky
Poslední novinky: [všechny]
Oficiální web: armada-online.com
Vývoj:
Typ: MMORPG [?]
Žánr: Sci-fi [?]
Stav: Alfa [?]
Typ platby: Zdarma [?]
PVP: ANO
Platforma: Windows
Posledních 10 obrázků
Armada OnlineArmada OnlineArmada OnlineArmada Online
Našli jste nějaké nesrovnalosti nebo naopak víte o něčem, co by bylo dobré vyzdvihnout? Tak neváhejte a ozvěte se nám.
Poslední úprava: 31.3.2009 19:08

Recenze hráčů na hru Armada Online

Hra není ve fázi, kdy by ji mohl někdo zrecenzovat
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání