Wurm Online

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení: [?]
45 %
Grafika
Grafika: [?]
40 %
Pro hlasování musíte být přihlášení
Popis:

Wurm Online je unikátní hrou. Se svou postavou můžete popadnout lopatu, vykopat jámu, nabrat hlínu a někde ji vysypat a změnit tak ráz celé krajiny! Můžete zde pěstovat rostliny, dláždit cesty, pohybovat věcmi. Prokopejte se kamenným podložím a objevte železné, stříbrné, ba i zlaté žíly! Nakonec se nemusíte omezovat pouze na souš. Popadněte svůj majetek a naloďte se na dřevěnou bárku. Dobrodužství na oceánech vás očekává.

Hra je založena na trénování a zvyšování schopností postavy. Každou činností se v něčem zlepšujete. Některé věci vyžadují trpělivost, ale nakonec se každý může stát třebas stavitelem, truhlářem, kovářem, kopáčem či kuchařem. Vše záleží jen a jen na vás.

Pokud vás zajímá PvP, máte zde možnost volby. Vyberte si Wild server a vstoupíte do světa, kde soupeří mocná království, po pastvinách se prohánějí vyhnanci, dezertéři a lupiči, narazíte zde spíše na bandity než na pokojného farmáře a většina monster je silnější a schopnější než jste byli zvyklí!

V prípadě, že si vyberete server Home Lands, dočkáte se věru odlišných kulis. Krádeže jsou zde trestány, PvP není dovoleno a moderátoři se snaží udržet všeobecný klid, hráči zde totiž chtějí žít klidný život.

Ať už si vyberete jakýkoli z těchto dvou serverů, pokaždé máte možnost vybudovat a rozvinout svůj nový život. Hráči zde nestaví předem nastavená sídla, ale naopak navrhují a vytvářejí celé vesnice plné ruchu a strážené vojáky, domy si vybírají dle libosti - hranaté, oválné, křivolaké, prostě zde je dovoleno cokoliv!

 

Důležité odkazy
- Fórum hry
- Free servery
- Hráčské postavy
- Rychlé zprávičky
Poslední novinky: [všechny]
Oficiální web: wurmonline.com
Vývoj: Onetoofree AB
Typ: MMORPG [?]
Žánr: Fantasy [?]
Stav: Vydáno [?]
Vydáno: 06.06.2006
Typ platby: Mikro [?]
PVP: ANO
Platforma: Windows, Mac, Linux
Posledních 10 obrázků
Wurm OnlineWurm OnlineWurm OnlineWurm Online
Našli jste nějaké nesrovnalosti nebo naopak víte o něčem, co by bylo dobré vyzdvihnout? Tak neváhejte a ozvěte se nám.
Poslední úprava: 19.1.2009 20:41

Recenze hráčů na hru Wurm Online

Pro psaní recenzí musíte být přihlášeni
Autor: Murderer9
Klady:
 • Dobrá hratelnost
Zápory:
 • opakující se prostředí
Recenze:
je to dobré má to mínusi i plusy ale mně osobně to moc nebavilo ale skuste to
Vloženo: 11.10.2010 17:58
Autor: Metiu
Klady:
 • Velká možnost věcí na vyrobení
 • rozlehlost světa
 • rozmanitost druhů ať již živočišných nebo rostliných
 • Celkově realistický svět. Možnost měnit tvář světa
 • Roztomilá grafika
 • Jedna z nejlepších MMO.
Zápory:
 • Docela těžké je se ze začátku rozhoupat
 • všudypřítomné lidské stavby je skoro nemožné najít místo které by bylo podle vašich představ
 • Soubojový systém.
Recenze:
Hra je velmi propracovaná a Game Masteři na ní pořád pracují, můžete si všimnou týdenních updatů, které obshaují nové věci do výroby nebo nové nepřátele. Graficky je hra vyjímečná. Realisticky taktéž. Svět odpovídá realitě, veliksot stromů, zranění postavy, vytváření předmětů. Jediné co mě vadilo je, že na free ostrově Golden Valley je to přeplácáno domy a neni k nalezení žádné volné místo. Velmi slušná hra, pokud se ji chcete věnovat chce to zapojit čas, trpělivost i finance. Po zaplacení vám bude zvýšem maximální skill z 20 na 100.(Čím větší skill tim lepší předměty můžete vyrobit). A budete vpuštěni do obravdového světa Wurm online. Hru hodnotím 91% a u mě překonává na plné čáře WoW a podobné hry. Jelikož nemam přistup k platební kartě nemám šanci si zahrát hru v plné kráse(15 let), jak jsem již říkal je to unikát a je to jedna z mála her, která potěší oko a uspokojí mysl. Hra se označuje taky MMOFS - Massive multiplayer fantasy simulator. Pokud se rozhodnete hru skusit tak ji doporučuji stojí to za to :-). Grafika: 95%
Hratelnost: 85%
Akorát by chtělo do hry zapojit trochu akčnosti v souboji.
Vloženo: 18.1.2010 20:12 | Naposledy upraven: 18.1.2010 20:17
Hodnocení: 90% | Grafika: 80% | Šance na závislost: 4 z 5 | Časová náročnost: 4 z 5
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání