Shadowbane

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení: [?]
79 %
Grafika
Grafika: [?]
25.5 %
Šance na závislost
Pro hlasování musíte být přihlášení
Popis:
obal

Shadowbane je starší mmorpg, kde hráči mohou dynamicky měnit celý svět. Mohou v něm stavět domy, města a dá se říct, že i celé říše. Poté spolu mohou obchodovat nebo rozjíždět všemožné politické hry proti svým nepřátelům. Hra je spíše zaměřená na pvp - když vás v pvp zabíjí, protihráč vám může vylootovat batoh a to včetně peněz. Také vaše pracně vybudované město může při nájezdu lehnout popelem.

Při vytváření svého charakteru na vás čeká 12 ras a 4 základní typy povolání, které se později rozšiřují na různé specializace, takže celkem 22 různorodých povolání. Kromě toho je tu také 43 disciplín, díky kterým svou postavu dále rozvíjíte a můžete si tak vytvořit povolání k obrazu svému.

Od března 2006 je Shadowbane možné hrát zdarma, do té doby bylo nutné platit měsíční poplatky.

Důležité odkazy
- Fórum hry
- Free servery
- Hráčské postavy
- Rychlé zprávičky
Poslední novinky: [všechny]
Oficiální web: chronicle.ubi.com
Vývoj: Stray Bullet Games
Typ: MMORPG [?]
Žánr: Fantasy [?]
Stav: Vydáno [?]
Vydáno: 25.03.2003
Typ platby: Zdarma [?]
PVP: ANO
Doporučená věková hranice: 12 let
Platforma: Windows, Mac
Posledních 10 obrázků
ShadowbaneShadowbaneShadowbaneShadowbaneShadowbaneShadowbane
Našli jste nějaké nesrovnalosti nebo naopak víte o něčem, co by bylo dobré vyzdvihnout? Tak neváhejte a ozvěte se nám.
Poslední úprava: 6.2.2009 21:57

Recenze hráčů na hru Shadowbane

Pro psaní recenzí musíte být přihlášeni
Autor: makcz
Klady:
Zápory:
Recenze:
jak jí mam stáhnout (pls odkaz)
Vloženo: 20.5.2011 18:34
Autor: hanon
Klady:
  • grafika
  • hodnš možností
  • pvp
  • zdarma
Zápory:
Recenze:
velice dobrá hra
Vloženo: 4.8.2009 22:04
Autor: gal.cz
Klady:
  • pvp
  • levelování ve skupině
  • obrovské množství možností
Zápory:
  • grafika
  • position bugy
Recenze:
Shadowbane je již starší online RPG hra, která je však již delší dobu zdarma. I přes to si však uchovává aktivní vývojářský tým, a to díky dobrému systému získávání dotací - reklamě. Čas od času se vám při načítání shadowbanu zobrazí nějaká videoreklama, která autorům zaplatila údržbu, ale není to nic otravného.

Po založení účtu (kterých můžete mít i více - jediné omezení spočívá v použití více emailů) se vám naskytne možnost vytvoření postavy (na jednom účtu můžete mít až sedm postav). Na výběr máte 9 ras a 4 základní povolání. Tyto povolání se však na desátém levelu dále rozdělují (na různý počet podpovolání) a vytvářejí tak veliké množství kombinací. Tyto kombinace jsou dále umocněny předchozím výběrem povolání (můžete být například assassin vytvořený z mage, nebo assassin vytvořený z rogua) a dalším výběrem různé kombinace čtyř disciplín. Všechny tyto mechanismy vám tak nabízejí opravdu obrovské možnosti ve tvoření postav.

Co se týče systému hry, autoři specializovali Shadowbane na PVP a potlačili nutnou povinnost lvlování. Toto je velice příjemný fakt, protože pokud jde vše dobře, dokážete se z lvl 1 na lvl 75 (max) dostat třeba za 5 dní. Vyzdvihl bych systém skupin, kde pokud je vás ve skupině více, zabíjíte nestvůry rychleji, ale zkušenost se nedělí a každý dostává plný přísun. PVP je maximalizováno tak, že kromě asi čtyř měst, takzvaných safezone, kde nikdo nemůže bojovat, je naprosto celá mapa otevřená PVP. Skvělý systém je trackování, což je schopnost některých povolání zjišťovat, kdo se nachází v jejich blízkosti a případně ho vystopovat.

PVP je podpořeno politickým systémem. Celá mapa je rozdělena na regiony, z nichž v každém může být určitý povolený počet měst. Pokud je v regionu aktuálně měst méně, může si každý, kdo má potřebné peníze a suroviny, své město postavit, a to víceméně kdekoliv v dané lokaci. Na vaše město vám také může kdokoliv zaútočit, což je nejzábavnější část hry vůbec - tzv bane, neboli útok/obrana města, kde proti sobě bojují hráči v počtu třeba 50 vs 50.

Shadowbane rozhodně doporučuji všem hráčům, které baví mnohem více PVP interakce mezi hráči, než tupé mlácení do nestvůr.
Vloženo: 13.6.2009 16:42
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání