Battleground Europe: World War 2 Online

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení: [?]
85 %
Grafika
Grafika: [?]
65 %
Šance na závislost
Pro hlasování musíte být přihlášení
Popis:

Online hra zasazené do období druhé světové války. Nabízí vám možnost zapojit se do bojů na obou stranách konfliktu. Boj si bude ovládat na reálné mapě o rozloze 354,000 čtverečných mil. K dispozici je přes 80 různých zbraní, ovladatelná vozidla (od džípu až po letadlo). Engine Unity 3D disponuje do značné míry reálným fyzikálním poškozením a fyzikou.

Hru lze zdarma stáhnout na oficiálních stránkách nebo zakoupit krabicovou verzi, pokud je skladem.

Důležité odkazy
- Fórum hry
- Free servery
- Hráčské postavy
- Rychlé zprávičky
Poslední novinky: [všechny]
Oficiální web: wwiionline.com
Vývoj: Cornered rat
Typ: MMOFPS [?]
Žánr: Historické [?]
Stav: Vydáno [?]
Vydáno: 04.06.2001
Typ platby: Měsíčně [?]
Cena: 6.9 €
Poplatek: 12.9 €/měsíčně
PVP: ANO
Doporučená věková hranice: 16 let
Platforma: Windows, Mac
Posledních 10 obrázků
Battleground Europe: World War 2 OnlineBattleground Europe: World War 2 OnlineBattleground Europe: World War 2 OnlineBattleground Europe: World War 2 OnlineBattleground Europe: World War 2 OnlineBattleground Europe: World War 2 OnlineBattleground Europe: World War 2 OnlineBattleground Europe: World War 2 OnlineBattleground Europe: World War 2 OnlineBattleground Europe: World War 2 Online
Našli jste nějaké nesrovnalosti nebo naopak víte o něčem, co by bylo dobré vyzdvihnout? Tak neváhejte a ozvěte se nám.
Poslední úprava: 2.3.2010 11:06

Recenze hráčů na hru Battleground Europe: World War 2 Online

Pro psaní recenzí musíte být přihlášeni
Autor: ing
Klady:
Zápory:
Recenze:
h
Vloženo: 13.2.2011 15:34
Autor: matafousek
Klady:
Zápory:
Recenze:
kravina
Vloženo: 2.5.2010 9:17
Autor: clone9cz
Klady:
  • jedinečné zvládnutí kombinace MMO FPS RPG RTS (perzistentní virtuální bojiště s unikátním nehitpointovým modelem poškození jednotek)
Zápory:
  • ve světě MMO nemá konkurenci
Recenze:
Počátky World War II Online: Battleground Europe sahají do roku 1999, kdy vzniká firma Playnet Inc., jejíž ambicí je vytvořit kompletní simulaci druhoválečného bojiště včetně frontové linie. Záměrem tedy není vytvořit prostý tankový simulátor, či prostý letový simulátor, ale kombinaci několika simulací s možností setkání všech typů jednotek na stejném místě a ve stejném čase. To vše by bylo unikátem ještě v roce 2006 (nejen ve světě MMO), nebýt předčasného vydání bez veškerých přislíbených vlastností už v roce 2001.
Na World War II Online: Battleground Europe se dá nahlížet jako na kompletní hru (tak jak jí předtavil výrobce před vydáním hry) až od roku 2006, ovšem to nemění nic na tom, že užívá unikátní nehitpointový model poškození ... průraznost pancířů tedy odpovídá jejich tloučťce, úhlu dopadu, předané energie a typu munice tak jak si jí vyhledáte na google, nikoliv na počtu zásahů buď do levé nebo pravé části.
Battleground Europe je tedy unikátním tankovým simulátorem (viz. battlegroundeurop...-model.php ), průměrným letovým simulátorem a strategií zároveň. Ano, Battleground Europe je skutečně real-time strategií, kdy vrchní velení nekliká myší po isometrické mapě, ale má možnost se účastnit bojů s vyhodnocováním situace přímo na místě stylem FPS. Unikátnost strategické části tkví v tom, že jde o perzistentní strategii, ve které se na obou bojujících stranách střídá ve velení více jak 100 lidí 7/24/365/8let, ti zadávají úkoly svým podřízeným a přesouvají jim ke splnění úkolu různé typy spawnlistů (tanková brigády, letecké bombardovací nebo stíhací, pěchotní, námořní), jenž jsou následně využity stylem FPS.
Vloženo: 2.3.2010 4:12
Hodnocení: 90% | Grafika: 80% | Šance na závislost: 4 z 5 | Časová náročnost: 3 z 5
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání