Devorian

Profil serveru Devorian
Hodnocení

Hodnocení

25 %
Pro hlasování musíte být přihlášeni
Náhled free-serveru Devorian Hra: World of Warcraft
Jazyk: Český/Slovenský
Web serveru: devorian.cz
Server vytvořen: 17.10.2009 20:03 (upraveno 7.1.2010 4:05)
Popis: Devorian - synonymum pro technickou vyspělost, zkušený team a pevné zázemí. Inovativní realm postavený na dlouhodobé tradici, která společně s moderním přístupem zajišťuje dokonalou stabilitu a nikdy neutuchající zájem o vývoj nových technologií. Poskytneme vám ten nejintenzivnější požitek ze hry, jaký vůbec může free server nabídnout.

Mezi nejvýraznější přednosti patří:
- Profesionalita teamu: S námi již nebudete muset čekat několik dní, než se vám někdo uráčí odpovědět na váš dotaz.
- Mount Rental: Jste znaveni neustálým pobíháním bez mounta? Máme pro vás řešení - propracovaný systém půjčoven mountů vám ve všech lokacích do 30 lvl zajistí snadnější a rychlejší přesun na místo určení a to vše jen za symbolický poplatek!
- MaNGOS i DB s množstvím vlastních úprav: Díky vysoké profesionalitě a pracovní morálce našeho teamu jsme schopni pružně reagovat na všemožné požadavky kladené nedokonalostí oficiální verze platformy MaNGOS a její DB. V současné době je modifikována více než čtvrtina zdrojového kódu. Byli jsme schopni opravit převážnou většinu nefunkčních questů, mezi nimi figuruje i nemalé množství jejich escort verzí (se kterými se jinde nesetkáte).
- Kompletně přeskriptované instance: Provedli jsme respawn a přizpůsobili AI vysokým kvalitativním požadavkům kladeným na dungeony a raidy. Máme kompletně funkční všechny 5M dungeony (i heroic verze), 10M raidy a z 25M raidů jsou otevřeny všechny až na BT a SP (na kterých se intenzivně pracuje).
- Budoucí podpora WotLK: Narozdíl od konkurence jsme se rozhodli uvedení datadisku WotLK neuspěchat a naším cílem je přinést jej hráčům v té nejkvalitnější možné formě. Zapomeňte tedy na nefunkční questy, špatný spawn nebo zavřené instance - s ničím podobným se u nás po otevření bran Northrendu nesetkáte.
- Vychytávky vlastní výroby: Na serveru je implementována spousta našich zlepšováků, které dovedou zpříjemnit jinak nudné chvilky expení. Setkáte se snad jinde s laní, která před vámi prchá, jen co se k ní přiblížíte?

Názory hráčů na server Devorian

Pro vkládání recenze musíte být přihlášeni
Autor: konix
Klady:
Zápory:
Recenze:


Realm:

OFFLINEWorld:

OFFLINETotal Players:

0


--------------------------------------------------------------------------------Rates:

Blizzlike (3.3.5a)
Money:

1xDrop:

1xQuest:

1xProfessions:

2
Vloženo: 13.10.2012 21:12
Moje hodnocení: 0%
Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání