Návrhy na zlepšení - Fórum

pokus
avatar pokus
15 let 4 měsíců 18 dní
pokus s novým příspěvkem
Příspěvek přidán 20.2.2009 17:01
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 28 dní
pokus
Příspěvek přidán 20.2.2009 17:10
pokus
avatar pokus
15 let 4 měsíců 18 dní
pokus
Příspěvek přidán 20.2.2009 17:10
Globas
avatar Globas
15 let 1 měsíců 11 dní
sukop <- :)
Příspěvek přidán 21.2.2009 23:42
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 28 dní
Já zde pouze testoval novou fci fóra :) není to řetězová reakce pokusů :D
Příspěvek přidán 22.2.2009 17:47
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Napadlo mě přidělovat do pokladnice i nějaký ten měďák za avatara.
Příspěvek přidán 24.2.2009 20:01
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Vím, že je to asi divný, ale osobně bych zakázal dávat čísla do nicků, nebo se to tu bude za chvíli hemžit B145T3rama U1tr4d3vi14ma a podobnými nicky.
Příspěvek přidán 25.2.2009 15:32
Abodam
avatar Abodam
15 let 4 měsíců 18 dní
To je hezký nápad, já jsem pro. A taky bych nějak kontroloval, aby si lidi nenaděláváli mědáky vytvářením dalších acc. Nevím jestli to Kalimero má nějak ošetřené.
Příspěvek přidán 25.2.2009 15:36 | Naposledy upravil Abodam v 25.2.2009 15:37
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
A ještě mě napadla něco jako "Kniha pochval, přání a není-li jiné východisko stížností". Líbí se mi recenze Networa a kdyby byla taková nějaká kronika, kam by každý mohl napsat nějaké vyjádření, tak by to mohlo být fajn. Znáte to např. z návštěv na výstavách obrazů.
Příspěvek přidán 25.2.2009 15:44
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Abodame, myslím, že o tom Kalimero píše, aspoň v náznaku. Nejspíš bude kontrolovat IPčka. Bylo by to určitě nefér, kdyby se to tu rozmohlo.
Příspěvek přidán 25.2.2009 18:33
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 28 dní
Uživatel Albert v čase 24.2.2009 20:01 napsal
Napadlo mě přidělovat do pokladnice i nějaký ten měďák za avatara.

Jak přesně to myslíš?

Uživatel Albert v čase 25.2.2009 15:32 napsal
Vím, že je to asi divný, ale osobně bych zakázal dávat čísla do nicků, nebo se to tu bude za chvíli hemžit B145T3rama U1tr4d3vi14ma a podobnými nicky.

Nemůžeme nikomu přikazovat, jaký si má dávat nick :)


Uživatel Abodam v čase 25.2.2009 15:36 napsal
To je hezký nápad, já jsem pro. A taky bych nějak kontroloval, aby si lidi nenaděláváli mědáky vytvářením dalších acc. Nevím jestli to Kalimero má nějak ošetřené.

Zisk z přivedených lidí je po networově přísunu acc omezen na 5 dukátů. IP adresy těchto účtů byly rozdílné.

Uživatel Albert v čase 25.2.2009 15:44 napsal
A ještě mě napadla něco jako ”Kniha pochval, přání a není-li jiné východisko stížností”. Líbí se mi recenze Networa a kdyby byla taková nějaká kronika, kam by každý mohl napsat nějaké vyjádření, tak by to mohlo být fajn. Znáte to např. z návštěv na výstavách obrazů.

A jaké by taková věc měla mít specifika? jak by měla fungovat atd? Jesli na to nestačí normální forum. Mám pocit, že na jeho recenzi si mi zrovna kdosi z redakce stěžoval, že je uplně zcestná.
Příspěvek přidán 26.2.2009 22:29
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Viděl jsem tu sem tam v diskuzích nicky bez avatara. Když někdo uploadne avatara, dal bych mu pár měďáčků.

JJ já nad tím přemýšlel a zakazování je kontroverzní. Podle mě ale rozumnému člověku rozumná omezení nevadí. Je to podle mě restrikce, která neublíží a zvedne kulturu. Nevím jak tebe Kalimero, ale mě tyhle EMO nebo jak se jim říká jména nebaví číst... s opravdu pár výjimkama. Možná kdyby se povolilo jedno číslo, tak by to byl slušný kompromis (jinak by sem Fata1ity asi nepřišel). Ony jsou dva druhy svobody - vnější (vyznavačům této svobody by nicky bez čísel vadili) a vnitřní(vyznavačům této restrikce nevadí, berou je jako vyjádření názoru). Takže je to čistě na redakci, k jakému názoru dojde. Když tu číselný nicky budou, tak to budu respektovat, v tom není problém. Jen jsem vyjádřil svůj názor.

Sám přesně nevím, taková návštěvní kniha. Nemám konkrétnější představu. Nebyla by součástí fóra, ale měla by nějakou vlastní "stránečku". Lidi by tam mohli zanechat třeba jen chvilkový pocit z maličkosti, která je zaujala a která byla zaznamenání hodná. Příklad jako se zaznamenávají přeřeky učitelů, nebo dojem z návštěvy stránek. Nebo vzkaz v horolezecký knížce na vrcholu apod. Omezil bych počet slov třeba na 4 řádky, aby tam nebyly romány.

edit: jen dodám, že Networ má nejen pěkné recenze, co je na nich pravdy ať každý posoudí sám a když se nelíbí, ať napíše protirecenzi, kde to uvede na pravou míru, ale je bezva, že přivedl tolik lidí.
Příspěvek přidán 26.2.2009 23:47 | Naposledy upravil Albert v 27.2.2009 0:08
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 28 dní
Měďáky by měli přibývat spíše za věci, které budou přínosem pro web. Jestli si někdo dá nebo nedá avatar je už jeho věc.

Já taky čísla ve jméně nijak nemusím, ale je absolutně nemyslitelné to někomu zakazovat. Vem si, že já třeba používám mail kalimero13cz@gmail.com a někde na webu by mi ho prostě nechtěli vzít :) Pokud někdo chce mít nick Fata1ity, tak bych byl sobec, kdybych mu v tom bránil. Pokud to nerozporuje slušným mravům a zákonům tak přeci nikomu nemůžu říkat co se mu má líbit a co používat. Šak on časem třeba zjistí, že je to trapné :)
Příspěvek přidán 28.2.2009 12:58
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
mno je fakt, že já mám taky skype ondras78 :D ... mě spíš šlo o ty extrémy. Ale snad to bude v pohodě, zatím sem chodí fajn lidi tak to snad vydrží.
Příspěvek přidán 28.2.2009 18:09
Gamlin741
avatar Gamlin741
14 let 8 měsíců 21 dní
Ahoj s těma mědákama k čemu buduo k nějaký koupi sem četl kdy to bude pls? Můj návrh je udělání menšího městečka kde by byla například kavárna a tam by byly povídky atd. jestli to teda už v plánu neni. Taky bych to udělal něco víc pro ty postavy protože jinak to je jen web
Příspěvek přidán 6.7.2009 21:16
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání