Dotazy - Fórum

Sertr
avatar Sertr
14 let 4 měsíců 4 dní
Zdá se mi, že tu chybí topic na dotazi ohledně webu - později FAQ. Tak kdyžtak prosím dotazi i odpovědi na web sem.

A sám začnu - jak můžu založit galerii ?
Příspěvek přidán 1.12.2009 12:56
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 29 dní
Tak věříme že samotný FAQ k webu potřeba není, že je díky posteným info tabulkám dostatečně jasný.
Jakou galerii na zakládání myslíš? Pokud myslíš tu, na kterou ti vedou odkazy z profilu a nebo si ji můžeš vyfiltrovat přímo v galerii jak pro celek, tak pro jednotlivou hru tak pro třeba jen screenshoty a to vše pod tvýj jménem, tak to bohužel zatím nejde. Ten systém je 100% funkční, ale zatím můžeme obrázku k vašemu účtu přiřazovat jen my. Když přidáme, tak to normálně všici vidí dle těch pravidel co jsem vypsal. Je mi jasné, že je to značně nepohodlné, ale do té doby, než vám uděláme vlastní sekci, kam to můžete sami vkládat, to mu sí stačit. Ono totiž musíme obrázky kontrolovat, zda tam neházíte voloviny, čili to nemůže být jen tak ledajaký script na vkládání obrázků.

Nebo pokud máš nějaký konrkétní nápad ohledně galerie, sem s ním.
Příspěvek přidán 1.12.2009 22:49
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Třeba naskriptovat klasiku, že to uploadneš a budeš čekat na schválení.. než to posílat do mailu nebo linky do vzkazu. Co myslíš Kalimero? Pro vás to taky bude pohodlnější, když si pro sebe naskriptujete nějakou schvalovací minigalerii, kterou jen odklikáte. Myslím, že by to screenshoty hodně oživilo.
Příspěvek přidán 2.12.2009 2:23
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 29 dní
Šak ano. To jsem psal. Určitě to pro nás bude pohodlnější, ale včil se třeba pracuje na systému pro beta klíče, kterej dovolí redaktorovi jednoduše dávat čtenářům klíče různými způsoby, což má nyní vyšší prioritu, protože po víkendu už budeme nějaké rozdávat. Jak bude čas, tak se samozřejmě udělá i ta galerie.
Příspěvek přidán 5.12.2009 17:53
Seraphim
avatar Seraphim
13 let 9 měsíců 25 dní
Ahoj, rád bych se zeptal, komu napsat email, pokud chci poprosit o přidání serveru do vašeho seznamu free serverů? Zkoušel jsem psát již třikrát na různé maily vašich redaktorů a zatím i po týdnu a více stále bez odpovědi.
Předem díky.
Příspěvek přidán 15.6.2010 14:02
Hakamiah
avatar Hakamiah
14 let 0 měsíců 17 dní
Hm, zkus napsat Headymu, Kalimerovi, nebo klidně i mně :P
Příspěvek přidán 16.6.2010 22:21 | Naposledy upravil Hakamiah v 16.6.2010 22:21
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 5 měsíců 14 dní
To jsi nepsal mě.. :-D
Příspěvek přidán 17.6.2010 15:16
Boban
avatar Boban
13 let 9 měsíců 10 dní
Ahoj, chtěl bych se zeptat proč mi při logovaní naskočí tabulka s nápisem: Account not active, když sem učet dávno aktivoval?
Příspěvek přidán 18.6.2010 19:50
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání