Wurm Online - free server. - Fórum

Metiu
avatar Metiu
14 let 9 měsíců 3 dní
zdravím vás, s kamarády jsme se schodly že bychom vytvořily free Wurm Online server, ale nikdo s tím nemá zkušenosti, proto se obracím na vás jak postupovat při vytváření free serveru. Děkuji moc.
Příspěvek přidán 20.1.2010 16:12
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 10 dní
No sice tu nejsme komunita na udílení rad "jak zakládat free servery", ale budíž. Existuje vůbec k té hře nějaký emulátor? Pač bez něho asi těžko nějaký server založíte.. :-)
Příspěvek přidán 20.1.2010 20:47
Metiu
avatar Metiu
14 let 9 měsíců 3 dní
No to já nevím.
Příspěvek přidán 21.1.2010 15:26
Metiu
avatar Metiu
14 let 9 měsíců 3 dní
woemu.com Tady jsem našel.
Příspěvek přidán 21.1.2010 15:29
Metiu
avatar Metiu
14 let 9 měsíců 3 dní
NAšel sem Wurm online free server woemu.com , prosím o přidání do databáze vašich free serveru děkuji.
Příspěvek přidán 21.1.2010 15:43
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 10 dní
No teda web je strašnej. Ani si neupravili tu šablonu joomly, když už nic jiného. Navíc tam ani nikde snad ke stažení zdrojáky nemají a kdo ví, zda jim ten server funguje... :-)
Příspěvek přidán 21.1.2010 16:28
Metiu
avatar Metiu
14 let 9 měsíců 3 dní
Funguje testoval jsem to, moderátoři jsou aktivní, je to beta a začali na tom nedávno. Návod na install máš no fóru a na jejich stránkách máš odkaz na stažení souborů, stačí jen trošku hledat.
Příspěvek přidán 21.1.2010 17:53
Strmy
avatar Strmy
15 let 0 měsíců 27 dní
Zdravíčko, takže jsem hledal a hledal až jsem to našel. Nevím, jestli je teď moudré spouštět server, přece jenom i samy autoři tam píšou, že mnoho věcí není zaimplementováno, protože se sanží udělat stabilní jádro. Tzn radši bych si počkal, až bude jádro dokončeno a to z jednoduchých důvodů: Větší změna v jádru-> Reinstal serveru = wipe, plus se určitě obejví nějaké další bugy. Lepší si bude nějaký ten měsíc radši počkat. Osobně jsem měl menší server na WoW pouze na lokalní síť.

Ale co budeš potřebovat:
1. Slušnou mašinu na server a nebo víc mašin, záleží na náročnosti. Nejlépe je mít dvě jednu čistě na DB a druhoou jako engine samotný.

2. Pokud budeš chtít udělat Free wrum server, určitě bych se zeptal nějakého právníka se specializací na herní licence, aby ti jednoho dne nepřišla fialová nebo modrá obálka. Protože, co jsem si pročítal věci ohledně WOEmu a jeho licence, nějak se mi to nezdálo.

3. Pořádný hosting. Zapomeď, že server budeš mít doma, teda pokud budeš chtít aby ti tam hrálo více jak 200 lidí budeš si muset sehnat nějaký server housing/hosting a ten se samozřejmně platí.

4. Peníze na placení netu/housingu/hostingu atd.
(Proč housing nebo hosting, pochybuji že máš doma linku 100mbit bez omezení na trace[objem dat]) , teda pokud nejsi štastlivec jako já :-).

5. Nějaký ten development tým tzn lidi, kteří umí kompilovat a přidávat nové updaty a popřípadě nějaký ten lehký bug zamáznout.

6. A hlavně pevné nervy, protože lidi jsou nevděční.
Příspěvek přidán 22.1.2010 22:57
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání