Vedeli by ste mi odporucite dobru mmorpg? - Fórum

Raspo
avatar Raspo
15 let 0 měsíců 21 dní
1. nevedel som kde to mam tento topic zalozit ale, sekcia pomocna ruka mi prisla skor vhodna..

2. Teraz to hlavne hladam nejaku mmorpg, ano mozete mi povedat, ze svet je plny tychto hier ale samemu sa mi tazko hlada a neviem ale asi som dost aj narocny...

Moje podmienky:
1. nonWoW grafika (ano mozete namietat kolko chcete ale hral som WoW ale cez tu grafiku som sa nedokazal prekusat)
2. nonGrind (nagrindoval som sa u Lineage 2)
3. Podpora RP
4. PvE a PvP koncept
5. hra bez instancii (celkovo ucelena mapa)[do tochto neratam dungy a ine tomuto podobne]

to je asi zatial vsetko, dufam ze mi pomozete

P.S
skoro som zabudol hral som uz:
Lotro, Guild Wars, UO, Lineage 2...

P.S2
Chcem skor Pay2play hry....
Příspěvek přidán 26.5.2009 16:18 | Naposledy upravil Raspo v 26.5.2009 16:23
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Nabízí se AoC, Warhammer a Vanguard, i když poslední dva jmenovaní jsou WoWku hodně podobní. Pokud by ti nevadily instance, které mě osobně vyhovují víc než otevřený svět, tak pak DDO (ale u toho je tak 5% šance, že ti sedne, když ale jo, tak si pravděpodobně našel hru na delší dobu). Ještě mě napadá Anarchy online, nikdy jsem jí nehrál, ale vím, že má pevnou skupinu českých hráčů, kteří ji hrají dlouhodobě, schází se na Imperium.cz
Příspěvek přidán 30.5.2009 16:41 | Naposledy upravil Albert v 30.5.2009 16:52
Raspo
avatar Raspo
15 let 0 měsíců 21 dní
Nad Warhammerom a Vanguardom som uvažoval ale nakoniec nič s toho nevzišlo, no u AoC, DDO a Anarchy online este porozmýšľam. Ďakujem.
Příspěvek přidán 31.5.2009 10:34
Gesser
avatar Gesser
15 let 1 měsíců 27 dní
Jestli ti nevadí že to nebude fantasy, tak zkus Eve Online. Dej tomu pár dní (máš 14 dní trial) a pak uvidíš :)
Příspěvek přidán 31.5.2009 22:52
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 1 měsíců 18 dní
AoC:
nonWoW grafika - lepsi grafiku ma snad uz jen Vanguard
nonGrind - questy jsou zajimave, s kratkymi texty, nektere jsou namluvene, vsude te dovedou quest markery. Pro progress grind nepotrebujes, pro nejlepsi predmety IMO ano
3. Podpora RP - RP je pouze a jen o lidech, myslel jsem, ze na RPPVP serveru Aquilonia nikdo RP neprovozuje, ale vcerejsek me presvedcil o opaku. Byl jsem ve dvou hospodach a v obou bylo IC cca 15 lidi. I lidi z gild, ktere se podle meho dosavadniho nazoru zabyvaji pouze gankingem.
4. PvE a PvP koncept - Ano, plus moznost zapsat se do velmi peknych PvP miniher.
5. hra bez instancii - tady bohuzel AoC nemuze slouzit. Kazdopadne vetsinou v jedne instanci neni tolik lidi, aby jich vznikalo vice.

+ nizka cena pri placeni predplacenymi kartami

Jeste bych se na tvem miste poohledl po Chronicles of Spellborn
- FPS styl boje
- zvlastni "sekvencni skilldeck"
- od 1.lvl atraktivni vzhled postavy
- IMO nadherna grafika i kdyz pravda bezi na starem Unreal Engine
- klient free download, startovni zona zdarma
- texty questu jsou velmi dlouhe, questy jsou hodne pribehove, ale chce to dobrou anglictinu, neexistuji zadne quest markery, vse je v textu. Myslim ze neexistuje ani mapa, ale to si nejsem jisty.
Příspěvek přidán 2.6.2009 12:05
Raspo
avatar Raspo
15 let 0 měsíců 21 dní
Tak uvažujem teraz nad AoC a Chronicles of Spellborn, ešte uvidím a dám tomu nejaký poriadny čas na rozmyslenie, a možno to skončí tak, že sa vratím k UO ale to by musela sa vratiť sa stará guilda, ale ďakujem všetkým za ich reakcie a názory.
Příspěvek přidán 2.6.2009 15:40
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 1 měsíců 18 dní
A ted nevyhody... tCoS je bohuzel hodne underpopulated - hraje to velmi malo lidi, mozna si budes casto pripadat jako v singlovce. AoC taky nehraje moc lidi. Me to vyhovuje, kdyz nejsou velky davy, ale nekomu by nemuselo.
Příspěvek přidán 3.6.2009 10:47 | Naposledy upravil Hvezdosvit v 3.6.2009 10:48
Kicker
avatar Kicker
14 let 5 měsíců 15 dní
podle tvých požadavků asi fakt Age of Conan, nebo si zkus počkat na Star Trek online ten vyjde za pář měsíců. Problém je teď v tom, že "WoW" grafika je dost populární a spousta vývojářů jí zkouší

pokud nechceš grind tak tím zas vylučuješ snad všecky korejský mmo

podporu RP má snad každá online hra

PVE a PVP koncept je taky snad všude záleží spíš na tom co tě baví víc, Age of Conan je rozhodně víc o PVP, ale co sem teď slyšel je tam málo lidí a moc čechů už to prý nehraje, ale je to informace z druhé ruky takže..

a co se týče hry bez instancí tak někdy ty instance mají i své výhody :) ale taky dávám přednost velkému světu

dnešní dny podle mě přináší asi tyhle možnosti:
máš rád PVE - Lord of the rings online
máš rád PVP - Age of Conan, EVE online, Warhammer (i když z diskusí na advice chatu se člověk často dozví, že na max lvlu hrajou jen hardcore hráči)
máš rád obojí - asi WoW, neznám všecky mmo, ale wow mě přijde vyrovnaností PVP / PVE asi nejlíp zatím, možná ještě s AoC by se to dalo rovnat, problém je, že ve většině her je málo hráčů, všichni si myslí, že WoW je nejlepší, ale nikdo se nekouká na to, že na začátku měl taky svý mouchy a má je pořád, a když mi někdo řekne, že nenabízí hry tolik end game contentu jako wow tak je to docela logický když wow už je tu pár let navíc, možná bych ti doporučil zkusit Aion i přes fakt, že tam bude asi dost botů, který nikdo neřeší

- je to trochu pozdní reakce, ale já o mmo přemýšlím pořád páč mě zatím žádná nechytla fakt totálně :)
Příspěvek přidán 14.11.2009 10:33
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 4 měsíců 24 dní
ja bych valil na ragnaroku ale hold kdyz cz sk komunita upada a neni poradny server kde sou cz sk hraci tak z toho nebude nic ale ta hra je fakt bezva :)
Příspěvek přidán 14.11.2009 15:40
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání