Ultima Online: Kingdom Reborn - Fórum

Yiahimyr
avatar Yiahimyr
15 let 2 měsíců 21 dní
Ahoj, v seznamu MMO her je Ultima Online: Kingdom Reborn označená jako zcela zdarma bez měsíčních poplatků, nějak se mi nedaří si ji stáhnout, navíc na stránkách nevidím žádné informace o tom, že by to bylo free. Tak se chci zeptat, zda-li to náhodou není jen nějaká chybička zde nebo jestli jsem opravdu taková lama :) Díky
Příspěvek přidán 6.4.2009 17:40
Rostr
avatar Rostr
15 let 0 měsíců 28 dní
Ultima Online: Kingdom Reborn není datadisk v pravém slova smyslu. Je to pouze nový klient, který oblékne stařičkou Ultimu Online do nového kabátu. Také není nijak zpoplatněn a je zdarma ke stažení.

Pokud ale chcete hrát Ultimu Online na oficiálních serverech, musíte mít zakoupený datadisk Mondain's Legacy. K samotnému hraní je pak možné použít Kingdom Reborn klient.

PS: příště si přečti popis
Příspěvek přidán 6.4.2009 19:43
Yiahimyr
avatar Yiahimyr
15 let 2 měsíců 21 dní
Ok, to mě nenapadlo, Ultimu vůbec neznám, jednoduše jsem si seřadil v seznamu hry, které jsou free a na všechny se podíval, nečetl jsem si popis u žádné z nich. Díky za info...
Příspěvek přidán 6.4.2009 20:27
cernovous
avatar cernovous
12 let 2 měsíců 12 dní
Jeste jsem se nedostal do hry porad mne to hlasi- Couldn´t connect to Ultima online.
Please try again in a few moments. No a skousim to us asi tri hodiny a porad nic.
Příspěvek přidán 6.2.2012 20:39
cernovous
avatar cernovous
12 let 2 měsíců 12 dní
Nevite prosim v cem je chyba?
Příspěvek přidán 6.2.2012 20:40
gullsy
avatar gullsy
13 let 0 měsíců 22 dní
Buďto jsou servery zrovna dole, nebo máš v configu špatný nastavení serveru a jeho portu, jednoduše místo na dveře klepeš na zazděný dveře.
Najdi si soubor v login.cfg a zkontroluj jeho obsah s tím, co je pro daný server, na který se připojuješ potřeba.
Máš koupenou originálku, nebo se snažíš připojit na nějaký server zdarma?
Příspěvek přidán 7.2.2012 19:10
gullsy
avatar gullsy
13 let 0 měsíců 22 dní
Spíš to bude tím configem, ona originální Ultima má děsný hafo originálních serverů, měl by ses dostat přinejmenším na jejich výpis. Potom je ovšem těžký hledat který je dobrý, zkoušel jsem originální UO na serveru Evropa tuším nebo kde a bylo tam jak po vymření, opuštěný obchodníci, fakt jak po exodu. Navíc ovládání bylo horší než na freečku, který jsem hrál předtím. Způsob nakupování a prodávání věcí, to byl horor, nebo jsem nepřišel na to, jak to udělat rychleji. Vlastně se prodávalo po jedné věci a roloval kilometrový seznam... byl jsem řemeslník a měl plnej batoh vykovaných dýk...
Příspěvek přidán 7.2.2012 19:13
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání