silkroad online HELLP - Fórum

statan
avatar statan
15 let 1 měsíců 8 dní
no extremni zatize bych ani moc nebral crysis atd.. co sem se tak dival tak hodne narocne je assessin cred zaklinac coz mi jede sice na 2 PC ale tenhle utahne zaklinace atd .... ale debiln silkroad ne :(
Příspěvek přidán 24.2.2009 17:26
Taris
avatar Taris
15 let 1 měsíců 30 dní
mno, assasins creed mi na notebooku jede na vysoké detaily i s antialiasingem, stejně jako zaklínač. To se ovšem o crysis moc říci nedá- zapnu střední stínování a jsem mimo. Jako ultimátní zátěžový test beru gta iv- vše na minimum a stejně se sekalo....
Příspěvek přidán 24.2.2009 17:40
Heady
avatar Heady
15 let 1 měsíců 28 dní
GTA IV je barbarská konverze. Absolutně špatně optimalizovaná, seká se na všem.
Hry jako ultimátní stresový test vůbec neberte. Sežeň si StressPrime 2004, nebo jiné zátěžové programy.. ty ti vytáhnou z PC maximum a případné chyby nahlásí
Příspěvek přidán 24.2.2009 18:07 | Naposledy upravil Heady v 24.2.2009 18:08
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 29 dní
Dle statanova popisu jeho PC se v oboru asi moc nepohybuje, čili fakt, že mu u crysis nic nepadá může být v tom, že to hraje na 640x480 a ani o tom neví.

Spíš by se hodilo popsat jak přesně to spadne? Prostě zčerná obrazovka a hned to bootuje? Páč kdyby byla chyba v softu tak to vyhodí hlášku a seš ve winech. Pokud se to restartuje takto natvrdo, je to s největší pravděpodobností HW. Toto se klasicky stává při přehřátí. Zahřeje se ti procák nebo grafika abum. Chtělo by to zkontrolovat teploty v biosu hned jak to spadne - u procáku. U grafiky si stáhni riva tunner a "loguj" si teploty na kartě.

Jako první bych zkusil hodně ořezat grafiku. Esli to nepsadne, víš že se ti to někde přehřívá.
Příspěvek přidán 24.2.2009 19:27
Heady
avatar Heady
15 let 1 měsíců 28 dní
Já si říkal, že je divný aby shutdown způsoboval software
Příspěvek přidán 24.2.2009 19:34
statan
avatar statan
15 let 1 měsíců 8 dní
mas pravdu kalimero moc mne to nezajma mne crysis nepada na druhem PC na ktre sem si aji hodil silkroad a tady jde normalne takze chyba spise bude v ovladacich kdy by se mi prehrivala grafa tak mi to bude padat i u jinych her ktere sou narocnejsi
Příspěvek přidán 25.2.2009 15:27 | Naposledy upravil statan v 25.2.2009 15:29
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 29 dní
TO jsem právě psal. Hra ti nemusí padat u "náročnějších her". Nemůžeš poznat, co je náročnější hra. Tu hru třeba můžeš mít nalehko nastavenou a tak nedělá takovou zátěž. Nebo ti ta hra třeba drsně zatěžuje jádro grafiky ale tebe se přehřívají pouze paměti a ty zase více zatěžuje hra jiná. Čili to že ti to nepadá u crysis nic neznamená
Příspěvek přidán 26.2.2009 22:36
Yiahimyr
avatar Yiahimyr
15 let 1 měsíců 30 dní
Měl jsem stejný problém se stejnou grafikou u SilkRoadu. Na fóru SilkRoadu už se to několikrát řešilo, hra pro grafiky s ATI čipem prostě nebyla optimalizována. Je to ale déle než rok a bylo vše úspěšně opraveno, údajně. Já mám k ATI odpor, takže jsem ani nečekal na fix a okamžitě, dokud byla možnost, vyměnil za nVidia (GeForce grafika).
Příspěvek přidán 8.3.2009 9:42
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání