DDO problém při spouštění - Fórum

Taris
avatar Taris
15 let 1 měsíců 30 dní
Tak i já mám menší problém.... dost čast se mi hra nechce připojit- skončí to u searching for logon server attempt 20/20. Občas mě to připojí občas ne a je to vážně otravný. Jinak firewall nemám zaplý a např. Lotro se stejným systémem mi jede bez problémů....
Příspěvek přidán 4.3.2009 9:34
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 22 dní
Podobný problém jsem měl a bylo to tuším úterkem odpoledne, kdy je maitenance (údržbový) den, psalo mi to 5/5 retry a vyhodilo nějaký error. Pokud nebyla údržba hra mi ale chodila v pohodě. Kdyžtak jukni na eu-fórum, kde je sekce technických problémů, třeba tam najdeš řešení. Pokud bys zapínal firewall chce to do něj dát výjimku na ddo.exe a launcher.exe tuším. Určitě je to popsané na tom fóru.
Příspěvek přidán 4.3.2009 9:57
Taris
avatar Taris
15 let 1 měsíců 30 dní
No já to měl i dnes ráno.....
Příspěvek přidán 4.3.2009 10:55
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 22 dní
Tak to bude chyba určitě někde jinde. Tarisi, já se s tím ještě nesetkal, takže fakt neporadím, zašel bych na eu-fórum a napsal tam. Smitey nebo někdo jiný ti určitě poradí nebo aspoň vyloučí možnosti, kterými by to mohlo být.
Příspěvek přidán 4.3.2009 11:23
Taris
avatar Taris
15 let 1 měsíců 30 dní
ok tak díky za radu.... ona se občas nějaká chybka vloudí... :D
Příspěvek přidán 4.3.2009 11:31
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání