Nabídky práce a poptávky po práci - Fórum

Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Zdravím místní dobrodruhy,

Měl bych zájem o pomoc s novými webovými stránkami pro naší malou firmu, šlo by o "postavení kostry" pro obsah, který bych dodal. Grafiku mám hotovou v Corelu, ale můžu jí dodat i jiných formátech, např. EPS. Pokud někdo z vás šikovných webdesignerů má trochu volného času a zájem si přivydělat, uvítám nabídky. Nespěchám na to vůbec, když to bude za 2 měsíce, žádný problém. Jak píšu, grafiku i layout všech částí stránek bych dodal, potřebuji to jen naformátovat do html, nebo php, dle vašeho oboru nebo uvážení, nevyznám se v tom. Pokud máte zájem, napište mi prosím do Vzkazů. Pokud máte nějaké stránky již za sebou, pošlete mi prosím link na ukázku. Na ceně bychom se domluvili přes vzkazy nebo můj email. Přeji pěkný den a předem děkuju za každou nabídku.
Příspěvek přidán 26.2.2009 14:13
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Nabídka ukončena. Webdesigner nalezen. :)
Příspěvek přidán 2.3.2009 15:54
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 29 dní
Jsi se mohl zeptat přímo :) Tento web nevznikl z páry :) Ale já jsem stejně včil zaneprázdněn, tak doufám že odvedou kvalitní práci
Příspěvek přidán 3.3.2009 18:58
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Kalimero sám víš, jak jsem tě bombardoval vzkazy a ještě abych do toho vložil design webu, to už jsem si netroufl. :))
Příspěvek přidán 3.3.2009 19:15
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Ahojte kluci, není někdo z Vás náhodou sprejer a nemá fotku nějakého pěkného vlastního designu? Nebo nemáte někdo takového kamaráda. Potřeboval bych to nejpozději do pondělí. Drobná odměna v případě realizace zakázky.
Příspěvek přidán 2.4.2009 11:21 | Naposledy upravil Albert v 2.4.2009 11:27
Strmy
avatar Strmy
15 let 0 měsíců 0 dní
No mohl bych ti něco udělat jeslti chceš teda pokud by ti nevadilo že bych ti to udělal ve photoshopu... Napiš mi ve vzkazu rozměry a jak by to mělo vypadat.. Estli teda budeš mít zájem
Příspěvek přidán 2.4.2009 13:33
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Děkuju za nabídku Strmy, podrobnosti ve Vzkazu.

edit: Práce je již zadaná, nabídka ukončená, akce hotová. Strmy odvedl skvělou práci.
Příspěvek přidán 2.4.2009 21:39 | Naposledy upravil Albert v 26.11.2009 12:23
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání