Červený Trpaslík se vrací na obrazovky - Fórum

Kojak
avatar Kojak
15 let 1 měsíců 30 dní
btw dneska je trpaslicon v Praze ;)
a dave.uktv.co.uk tady máš i Listiho
Příspěvek přidán 27.2.2009 19:22 | Naposledy upravil Kojak v 27.2.2009 19:29
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 22 dní
Před lety jsem se bavil stránkami jako je tato, a když na ní koukám dneska, tak mě některý hlášky dostávaj do kolenou bezpečně znovu. cervenytrpaslik.cz/index.php

edit: jináč pro současnou společnost považuju diskuze v Červeném trpaslíkovi za stejně podstatné jako diskuze Sokrata pro antické Řecko.

Lister = Sókrates
Rimmer = dokonalý extrakt ze sofistů
Kocour = kocour
Kryton = Platón
Kočanská = Xantipa
Příspěvek přidán 27.2.2009 21:57 | Naposledy upravil Albert v 28.2.2009 0:28
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 22 dní
Uživatel Kojak v čase 27.2.2009 19:19 napsal
tak kočičák určitě, ale jestly herec tak to nvm :)

Trpaslík mi příjde pořád totálně uzemňující a to sem všechny díly viděl tak 100X


Jestli je to pravda, tak budeš nejspíš velký filosof, protože ve filosofii není lepší inspirace než Sókrates a později Wittgenstein.
Příspěvek přidán 28.2.2009 0:37
Deathwing
avatar Deathwing
15 let 1 měsíců 8 dní
Když jsem se dozvěděl na podzim, že budou ty nový díly tak jsem týden nespal...Nejlepší Arnold Jidáš Rimmer :D :D toho mám i jako tapetu už přes rok :D
Příspěvek přidán 28.2.2009 12:39
Taris
avatar Taris
15 let 1 měsíců 30 dní
Tak už jsem viděl první dva díly ze tří....aa musím říct....bohužel nic moc. Z prvního dílu aspoň dýchala nějaká atmosféra, ale v druhém byla pouze trapná zápletka a narážky na filmové klasiky. Absence studiového smíchu ukazuje "vtipnostní" nedostatky a efekty také nejsou nic moc (ale ty k trpaslíku přece jen moc nepatří :D). No uvidíme zítra jak to dopadne :)
Příspěvek přidán 12.4.2009 3:20
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání