Poradíte mi onlinovku? - Fórum

Y0G1
avatar Y0G1
14 let 5 měsíců 14 dní
wow uz neni to co byvalo kdysi ja sem skoncil na lvl 79 proste mne to nebavilo sral sem na to neni to co to byvalo jak rikam kdyz mas v sobe aspon trocha hc hrace tak do wow nechod casual nad casualom :) proto sem to prestal hrat :)
Příspěvek přidán 15.11.2009 11:53
Kicker
avatar Kicker
14 let 6 měsíců 4 dní
no mě ve wow nebaví asi tohle.. dneska si dám daily abych nafarmil nějaký emblemy a pak PVP abych nafarmil nějaký marky, zejtra? asi to samý, prostě WoW mě přijde na 80ce jako velkej farm.. a mě farmení nikdy moc nešlo :) já sem PVP hráč
Příspěvek přidán 15.11.2009 16:58
Dimoroc
avatar Dimoroc
14 let 5 měsíců 2 dní
Zdravím, sorry jestli se vám pletu do konverzace, ale chci se zeptat jestli by mě někdo neporadil s hrou. Po pěti letech jsem přestal hrát WoW kvůli velkému stereotypu a celkovému zkažení hry, Lineage jsem zkoušel ale to mě přijde hódně jednoduchý, to same Metin 2 - ještě horší. Hledám nejakou farmerskou MMORPG hru, kde je perfektně rozvinutý craft systém. Alchemy, BS, Cooking, ... hru která si zakládá zhruba na farmení itemů a díky tomu se těži, PVP aby taky nebylo zanedbáno, dík.. :-)
Příspěvek přidán 18.11.2009 0:37
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 11 dní
Po 5ti letech ve WoWku bych Ti doporučil několikaměsíční ozdravný pobyt mimo virtuální realitu, než se rozhodneš pro jakoukoliv MMO hru. Dost možná se Ti za tu dobu úplně změní priority a vůbec náhled na MMO hry.
Příspěvek přidán 18.11.2009 1:32
Dimoroc
avatar Dimoroc
14 let 5 měsíců 2 dní
Jako myslim že s tím jsi me moc nepomohl, už od začátku května to nehraji.
Příspěvek přidán 18.11.2009 5:40
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 11 dní
Jediný perfektní krafting byl v Ultimě Online. Z PvP her pak asi AoC, pokud Ti nebude vadit ganking, který je prý na PvP serverech častý, tak možná to. Kraftit reps. farmit tam můžeš hodně.. jsou tam čistě lokace, kde jsou jen zásoby surovin, kde můžeš trávit dlouhý hodiny sbíráním vzácných surovin. Problém je v receptech, které jsou v aukci téměř nesehnatelné, jsou velmi vzácné a každý si je drží pro sebe, takže kariéra krafta je na dlouhý čekání, že ti dropnou recepty. Jsem na lvl 52 a zatím mi dropl jediný modrý recept. Zelené snad nedropují vůbec, nejspíš ani jiné než, ty co získáš standardně při výcviku zadarmo, neexistují. Popravdě doufám, že datadisk krafting vylepší, taky ho mám rád. Z free her možná Runes of Magic, viz nedávný článek tady na mmogames, kde se píše o miliónech vykraftěných věcí.
Příspěvek přidán 18.11.2009 12:24
Dimoroc
avatar Dimoroc
14 let 5 měsíců 2 dní
Díky moc Alberte, UO a RoM zkusim hnedka dnes, jinak to AoC je placené ?
Příspěvek přidán 18.11.2009 14:15
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 11 dní
Nz, .. Jo jasně AoC je placené, o free serverech nevím. S tou Ultimou nevím nevím, asi bys těžko zkousnul přechod z WoW na grafiku Ultimy, psal jsem to spíš z nostalgie. Kdybys ale přeci jen chtěl vyzkoušet hru, kde můžeš být čistě a jen řemeslník, tak potom Ultima je jediná taková, o které vím a je několik free českých serverů.. např. darkparadise, moria, endor, andaria, midkemia (ta už hodně upadá, ale chystá se wipe a celý nový systém).
Příspěvek přidán 18.11.2009 14:43
Dimoroc
avatar Dimoroc
14 let 5 měsíců 2 dní
No tak to AoC je učiněná nádhera jak se na to tak dívám.
Postupem času to určitě zkusim, jaký to má požadavky ?
Příspěvek přidán 18.11.2009 15:07
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 11 dní
Teď se to řešilo tady na fóru k AoC, postnul jsem je tam.
Příspěvek přidán 18.11.2009 15:15
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání