Neviem si Rady MMO? - Fórum

Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 20 dní
A co myslíš tím, že WoW zničil reálný život? To nechápu v čem je wow jiný než jiné hry z pohledu ničení života.
Piš mezi větami tečky. Jedna věta tečka. Druhá věta tečka. Víš vůbec, že napíšeš odstavec textu na jednu hromadu? Viděl jsi snad, že by se takto někde psalo? :) Snad víš co je konec věty. Ať to má nějakou úroveň. Nikdo nemá rád, když musí číst lidi, co se u psaní příspěvků dloubou v nose a hrají při tom piškovrky :)
Co se týče té náročnosti - zkoušels u těch her třeba snížit nastavení?
Příspěvek přidán 1.12.2009 22:13
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 5 měsíců 16 dní
cau.ano skusal som snizit nastavenia. porad trhalo alebo to nebolo az tak graficky hratelne.wow znicil mne real zivot ne nekomu .tak sem to myslel nechcem uz hraat 20hodin denne. chcem nejake kludne mmorpg ktore je fajn a da sa hrat v klude.Proste som chcel len radu . snad na to tu je to forum nie?.
Příspěvek přidán 1.12.2009 22:48
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Y0G1 20 hodin denně, to je jak z těch strašidelnejch pohádek na obvyklých zpravodajských serverech. :-) Čeče jestli je ti víc než 18, vyraž taky někdy na pivko. :-) Jestli ti je míň, tak třeba do skauta nebo nějakýho modeláře, nebo nějakýho programátoskýho kroužku.
Příspěvek přidán 1.12.2009 22:54
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 20 dní
Vidíš jak to pěkně s tečkami jde.
BOhužel jakékoliv MMORPG má tendenci vytvářet závislost. ALe když se koukneš do naší databáze a her a mrkneš na nějaké hry co se ti zamlouvají, uživatelé tam hlasují právě pro prvky jako "šance na závislost" nebo "časová náročnost", což ti lecos řekne.
Příspěvek přidán 1.12.2009 23:47
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 5 měsíců 16 dní
alberte jn je mi 20.Takze asi tak na pivko chodim.Len ma najviac serie to,ze si nemozem nieco zahrat poriadne.Dost ma bavia mmorpg,rpg takze sa nudim, a rad by som si daco zahral ,.
Příspěvek přidán 2.12.2009 9:00
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Y0G1 v tomhle těžko radit, ta Ultima je takový poklidný oddechový hraní, mohla by Tě mile překvapit, ta grafika je sice zastaralá, ale mě osobně se ty 2D animace vždycky líbily a česká komunita je taky velký plus. Nejde jenom o grafiku, ale celkově prostředí a atmosféru a v tomhle je Ultima fakt dobrá + nemusíš řešit problémy s výkonem kompu. Pokud Ti WoWko zruinovalo reálnej život, tohle by Tě mohlo hodit zas do normálu. Navíc je to zdarma, takže nebudeš litovat, když to po týdnu odinstaluješ. Za ta velká písmena, čárky a tečky za větou máš u mě snad pivo člověče. :-)
Příspěvek přidán 2.12.2009 9:30
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 5 měsíců 16 dní
alberte nn ja dekuju ze mi pomahas.Ulitmu som hral ale tu novu , a chvilu aj tu staru.Lenze na tu novu neni ziady free server.Coz mne mrzi a opravdu.nwm co bych si zahral hodne moc mne laka to lotro ale bohuzel,nemam na to pc a hrat to na low .sa neoplati takze stale bezradne hladam :(
Příspěvek přidán 2.12.2009 15:38
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Y0G1 nejslabší komp potřebuješ a zároveň na nejlepší detaily můžeš hrát Dračí doupě. altar.cz ;)
Příspěvek přidán 2.12.2009 17:00 | Naposledy upravil Albert v 2.12.2009 17:13
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání