Něco pro zasmání... - Fórum

Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 12 dní
Úryvek z "Licenčních podmínek" jednoho free WoW serveru, se kterými automaticky souhlasíte, když na server vstupujete.

[i]No one from Blizzard, associated with Blizzard or any such affiliated company or anyone directed by Blizzard or its Related companies is permitted to enter this web sites or view any content contained within these sites at any time what so ever due to controversial reasons.[/i]

Jak úspěšná obrana při případný soudní při by to byla těžko říct, ale jako vtip dobrý. :)
Příspěvek přidán 17.2.2009 9:25
Livie
avatar Livie
15 let 2 měsíců 5 dní
Pojem 3server
Náhoda, nebo perfektně promyšlený název?

Název 3server má praktický, marketingově promyšlený název, proč?

Když to přečtete anglicky, zní to jako < freeserver >. Jenže pojem FREE v této branži je ilegální. Co to tedy má symbolizovat? Free však neznamená jen zdarma, znamená to i volnost. Toho jsme si vědomi a proto, že se cítíme být svobodní(protože nemáme nějakého hlavního sponzora, který by si určoval podmínky), znamená to Freedom - svoboda. Má to však další výhodu. Pokud dáte vyhledat nějaký seznam WoW serverů dle abecedy, jsme vždy na prvním místě, protože máme jako první ve jméně číslo.

Je to však také náhoda. Admin má v životě jakési záhadné štěstí na číslo 3.Nesouvisí to nijak s výkony v povolání, ale s každodennímy náhodami.

Zajímavá je taky patička z jejich pravidel: Logo World of Mirra 3server a logo 3server podléhá autorskému zákonu a nemí být bez souhlasu vlastníka šířeno.Tato pravidla podléhají autorskému zákonu a je trestné je kopírovat bez souhlasu autora.
Příspěvek přidán 17.2.2009 9:50
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 19 dní
Hezké :D je to spíš z teho naivního koutku autrů
Livie: teď jsem trošku mimo - to je co za server? ten z prvního příspěvků nebo nějaký od tebe?
Příspěvek přidán 17.2.2009 12:46
Livie
avatar Livie
15 let 2 měsíců 5 dní
Uživatel Kalimero v čase 17.2.2009 12:46 napsal
Hezké :D je to spíš z teho naivního koutku autrů
Livie: teď jsem trošku mimo - to je co za server? ten z prvního příspěvků nebo nějaký od tebe?

Narazil jsem na něj náhodou na wow.herniweb.cz, maj to tam v banneru. Je to nějaký freečko. 3server.cz
Příspěvek přidán 17.2.2009 13:26
Abodam
avatar Abodam
15 let 5 měsíců 9 dní
Spoiler: (pro zviditelnění textu najeďte na blok myší)
Když to přečtete anglicky, zní to jako freeserver

Já jsem to četl do teďka česky a ani mě nenapadlo to zkusit anglicky :-)
Očividně neumím udělat spoiler.
Příspěvek přidán 17.2.2009 13:33 | Naposledy upravil Abodam v 17.2.2009 13:34
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 12 dní
Tak to je teda s prominutím ptákovina na n-tou :D
Příspěvek přidán 17.2.2009 14:02
Abodam
avatar Abodam
15 let 5 měsíců 9 dní
Uživatel Albert v čase 17.2.2009 14:02 napsal
Tak to je teda s prominutím ptákovina na n-tou :D

Teď přesně nevím na co narážíš :-D
Příspěvek přidán 17.2.2009 14:44
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 19 dní
na ten výtvor kolegů z free serverů
Příspěvek přidán 17.2.2009 14:54
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 12 dní
No celá ta zpráva s tím odůvodněním. Dost mě to pobavilo, pokud nejsem úplnej mimoň a nepřehlédl jsem opravdu geniální právní kličku, kdy číslice 3 nahrazující slovo free stačí k tomu, aby nebyla naplněná skutková podstata trestného činu a vůbec protiprávního jednání. Tohle si může myslet jen 12ti letej kluk. :)

edit: drobná korekce terminologie

edit: nevím jestli to někoho zajímá, ale podobně fungují vietnamci, kteří si myslí, že je nepostižitelné např. oblečení podle střihu a z materiálu jako originál PUMA, se stejnou leopardicí a nápisem PLIMA, kdy mez L a I chybí jeden milimetr. btw: Pro dnešek jsem tímto kromě tématu DDO vyčerpal zásobu pouček. :)
Příspěvek přidán 17.2.2009 15:49 | Naposledy upravil Albert v 17.2.2009 16:15
Heady
avatar Heady
15 let 2 měsíců 18 dní
Nehledě na fakt, že 3 jako "free" vyslovují možná tak češi :)
Albert: Myslím si, že by to bez problémů prošlo. Právo se zabývá fakty s ohledem na zákon, pokud by to neměl v rukách naprostý mamlas, myslím, že by to obhájil
// O to víc, pokud by soud probíhal v USA, tam by to podle mě vyhrál najisto
Příspěvek přidán 17.2.2009 18:29 | Naposledy upravil Heady v 17.2.2009 18:30
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 12 dní
Aha, takže ukradneš plány Porsche, a uděláš takovou malou výrobní linku, kde ty poršáky budeš vyrábět, přičemž ponesou nápis a logo Frantova čupr kára, tak na tebe nikdo nemůže protože zákon zakazuje duplikovat cituji "Porsche"? Kuci zas tak úplně blbý a bez ducha ty zákony nejsou. Akorát do médií se většinou dostanou ty největší právní ptákoviny a zpravidla z ameriky, ale nikdy nevidíš celý pozadí, takže to může být i překroucený. Tohle je čirý fantazírování, radši toho nechme.

edit: omlouvám se, že jsem nepříjemnej, minulou noc jsem vůbec nespal a jsem utahanej a rozhozenej jak sandál.. du chrnět, dobrou
Příspěvek přidán 17.2.2009 19:07 | Naposledy upravil Albert v 17.2.2009 19:11
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 19 dní
O těch logách něco trošku vím. Je pravda že milimetr je nezachrání, ale většinou změna jednoho písmenka pomůže.

U free serverů se vsadím o svoje trencle že tam žádnej hlupák nedefinoval free server jen dle teho, že má v názvu "Free Server" :). Trestný tu není název ale činnost serveru. V té jejich eule či jak oni tomu říkaj to bude určitě krásně vysvětleno na pouhých 100 stránkách :)
Příspěvek přidán 17.2.2009 19:41
Taris
avatar Taris
15 let 2 měsíců 20 dní
No nelegální je to pouze od té doby, než si začne někdo stěžovat. Geniální firemní politiku má Blizzard. Ten "oficiálně" podporuje vznik nových free serverů, které nebudou moci nikdy nabídnout to, co oficiální servery. A proto hodně hráčů, co to myslí s hraním vážně, po čase migruje na oficiální. A Blizzard se za to na "demo=free" servery nezlobí.
Příspěvek přidán 17.2.2009 20:48 | Naposledy upravil Taris v 17.2.2009 21:05
Abodam
avatar Abodam
15 let 5 měsíců 9 dní
Uživatel Taris v čase 17.2.2009 20:48 napsal
No nelegální je to pouze od té doby, než si začne někdo stěžovat. Geniální firemní politiku má Blizzard. Ten ”oficiálně” podporuje vznik nových free serverů, které nebudou moci nikdy nabídnout to, co oficiální servery. A proto hodně hráčů, co to myslí s hraním vážně, po čase migruje na oficiální. A Blizzard se za to na ”demo=free” servery nezlobí.

Ale někdy, myslím měsíc zpět, se pořádně rozlobil na servery, které měli jednak donate system, druhak fungovalo tam "SKORO" všechno. A tak na ně udělal zátah a během dvou dnů po těchto serverech nebylo vidu ani slechu.
Příspěvek přidán 17.2.2009 21:26
Taris
avatar Taris
15 let 2 měsíců 20 dní
No občas se to stane. Ale povětšinou (mluvím zrovna o WoW) ty servery (hlavně české, ale je i pár vyjímek) nestojí za nic...
Příspěvek přidán 17.2.2009 22:30
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání