Názory - nejlepší současná placená MMO hra - Fórum

Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Ahojte, zabalil jsem po roce a čtvrt DDO a chtěl bych začít hrát něco nového, kde by zas bylo co objevovat. Freečka radši ne, protože tam není příslib nového kontentu. Jaká je podle vás nejlepší současná placená MMO hra?
Příspěvek přidán 2.8.2009 22:44
Durin
avatar Durin
14 let 7 měsíců 25 dní
Uživatel Albert v čase 2.8.2009 22:44 napsal
Ahojte, zabalil jsem po roce a čtvrt DDO a chtěl bych začít hrát něco nového, kde by zas bylo co objevovat. Freečka radši ne, protože tam není příslib nového kontentu. Jaká je podle vás nejlepší současná placená MMO hra?

No je pravda, že už jsem ji nějakou dobu nehrál, ale mám moc v oblibě Line Age 2. I když od DDO se hodně ližší především v herním přístupu. Je mnohem víc solo, ale na druhou stranu je mnohem lépe propracováno pozadí a věci kolem. Není to jen tupé mlácení monster. Podrobnosti když tak dodám ;-).
Příspěvek přidán 2.8.2009 23:36
JohnG
avatar JohnG
14 let 11 měsíců 4 dní
No můžeš zkusit Mortal Online ale je to pouze v beta fázi a nikdo neví jesli už je vyprodáno všech 10 000 kopií.
Příspěvek přidán 3.8.2009 5:35
Anarchona
avatar Anarchona
14 let 9 měsíců 1 dní
Zkus treba Lord of the rings online.Trial muzes stahnout zde: lotro-europe.com/...ialkey.php Na 14 dnu si muzes zkusit neco novyho.Kdyz tak se ptej.
Příspěvek přidán 14.8.2009 18:48 | Naposledy upravil Anarchona v 14.8.2009 18:49
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Ahoj, Lotro mám account a zkusil jsem ho při welcome back weeku, ale na jednu věc si nemohu zvyknout.. je to ovládání pohybu. Dá se otáčet postava myší a né tlačítky? Našel jsem jen otáčení kamery myší. Z DDO jsem zvyklý na rychlé otočky postavy přes myš. Přes klávesy je to děsně neohrabané a v kombinaci s kamerou na myši, alespoň pro mě zatím zmatek. Jak to řešíš, nebo sis zvykl/a?
Příspěvek přidán 15.8.2009 21:09
Anarchona
avatar Anarchona
14 let 9 měsíců 1 dní
Zajimavy,takovejhle problem sem nikdy neresil.Mne to funguje tak,ze pravym mysitkem otacim celou postavu a levym jen pohled kamerou.Nemam pocit ze bych to nak nastavoval,ale uz je to dlouho.Zkus se mrknout do nastaveni.Ja sem mimo domov ted,tak se nemuzu podivat.
Příspěvek přidán 20.8.2009 12:48
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Aha díky, funguje to. :)
Příspěvek přidán 20.8.2009 17:01
Kicker
avatar Kicker
14 let 5 měsíců 14 dní
asi nejlepší placenou hrou co se týče originality, podpory a snad i konceptu bude v dnešních dnech EVE online, budoucnost přinese provázanost s konzolovou hrou, fungující ekonomika, je hodně zaměřená na PVP v pozdějších fázích hry, taky je to hra na dlouho trať a zabere hodně času, jinak opravdu asi nejzajímavější hra na trhu - odlišuje se jako jedna z malá od konkurence, až teď přibude Star Trek a Jumpgate Evolution a později ještě nové Star Wars, ale myslím, že fanoušky EVE žádná z těch her nepřesvědčí
Příspěvek přidán 14.11.2009 10:50
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání