MMO do 25ti USD (cca 450,-)? - Fórum

Mag1cWalker
avatar Mag1cWalker
15 let 4 měsíců 1 dní
Co vy by jste brali?
rozhoduji se mezi Vanguardem, Everquestem 2, Darkfallem a Champions online... Jaky mate nazor na tyto hry? A nebo vas napada nejaka jina MMO?

Vanguard je moje stara laska kdysi jsem ji uz hral takze navrat by byl nejlevnejsi, EQ2 jsem hral pouze trial...
Darkfall mne prestal bavit jen kvuli tomu ze jsem nechtel makrovat a tudiz jsem nestihal ostatni hrace :( jinak fajn hra ktera je pry o dost zabavnejsi po poslednim datadisku...
A champions online? Nekdo to vychvaluje nekdo na to nadava... Je to levna hra a prechudce jsem hral oba dva...

Jaky mate nazor na tyto hry? Nebo zkuste doporcuit jinou..??
Příspěvek přidán 10.12.2009 19:24
Heady
avatar Heady
15 let 2 měsíců 15 dní
Tak to cos tu vyjmenoval jsou hodně odlišné hry. Co si od toho, kromě ceny, představuješ? Pak bychom ti mohli poradit.
Příspěvek přidán 10.12.2009 19:48
Taris
avatar Taris
15 let 2 měsíců 17 dní
Presně jak říká Heady, závisí to na tom, co od hry chceš. A taky záleží jestli tou cenou myslíš cenu pořizovací nebo i platby za měsíc, protože dnes se dá sehnat vetšina her za tuto cenu a měsíční platba většinou bývá ještě o něco menší (pokud máš možnost platit přes internet)
Příspěvek přidán 10.12.2009 21:40
Mag1cWalker
avatar Mag1cWalker
15 let 4 měsíců 1 dní
mne zajma jakou hru by jste si vybrali vy a proc? :) reknete vas nazor

a cenou myslim samozrejmne jen porizovacku...
mesicni jsou vsude stejny 15 EUR nebo 15 USD...
Příspěvek přidán 10.12.2009 21:43 | Naposledy upravil Mag1cWalker v 10.12.2009 21:46
Heady
avatar Heady
15 let 2 měsíců 15 dní
Já momentálně žádnou. Čekám na novinky. Čekám, co se vyklube z Guild Wars 2 mmogames.cz , Global Agendy mmogames.cz a Mortalu Online mmogames.cz . A ten čas čekání si budu nejspíš krátit Allodsem Online mmogames.cz
Příspěvek přidán 10.12.2009 23:37 | Naposledy upravil Heady v 10.12.2009 23:38
Mag1cWalker
avatar Mag1cWalker
15 let 4 měsíců 1 dní
Na Mortal Online taky cekam, ale zatim to kupovat nema cenu, je to silene drahy... Pockam na OB vyzkousim a pak uvidim :)
Příspěvek přidán 10.12.2009 23:53
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání