Jaká je pro vás adekvátní cena za hraní MMO hry? - Fórum

aacid
avatar aacid
14 let 4 měsíců 8 dní
podla mna je to uplne normalna vec, kazdy kto aspon trochu rozmysla (hlavne firmy) chce maximalizovat svoj zarobok... a vyzera to tak ze je hromada ludi ochotnych zaplatit 10eur za virtualneho peta ktory nema ziadne pouzitie ani v tom virtualnom svete...
bola by blbost nevyuzit to :D

skratene: blizzard uplne chapem, nechapem ludi co to kupuju :D
Příspěvek přidán 18.12.2009 15:37
Heady
avatar Heady
15 let 2 měsíců 25 dní
Souhlasim. Pokud je to něco, co není pro hru jako takovou podstatné, proč ne.
Příspěvek přidán 19.12.2009 15:26
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 26 dní
Tak to taky myslím, ale já se právě bojím, že se to zvrhne (tak jako u většiny her) v kupování vylepšování oproti druhým, což krátkodobě sice nažene koupě nahoru, páč budou chtít být všici in, ale z dlouhodobého hlediska si hráč uvědomí, že formulka být lepší = víc platit mu nevoní.
Příspěvek přidán 19.12.2009 22:23
sEnjin
avatar sEnjin
14 let 2 měsíců 6 dní
Co se týče klasických měsíčních poplatků u p2p her, tak si myslim, že jako češi jsme docela diskriminovaní. Neboť já žiju mimo uzemí ČR a vydělat si na měsíc hraní je pro mě otázka cca půl hodinky v práci, což je paráda :) Ale v česku 14 euro měsíčně jde docela poznat :) Podle mě by to mělo být přizpůsobený dané zemi, stejně jako jsou tarify u telefonu.
Příspěvek přidán 20.2.2010 6:37
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 5 měsíců 22 dní
sEnjin

Ano to mas uplnu pravdu pretoze ak pracujes napr na slovensku/cesku za cnc masinou pekne tych 20-25k vytiahnes.

Ale ak pracujes za cnc masinou v nemecku 50-60k je fakt poznat viac a co to je 8-9-10€ nic pretoze je to vtedy zanedbana ciastka a ako pises ako tam to fakt zarobis za pol hodku mozna za hodku :). Lenze ten system cosi napisal je asi nerealny pretoze napr blizzu by kolisala stava z prijmou a lidi by asi nebyli radi kdyby tady cz/sk platili mesacne 5€ za hru. a tam kdesi v usa platia tak ako maju takze by to bolo strasne nevyvazene . Ale co sa tyka pokial chcem naozaj nieco hrat a bavi ma to tak si za tu kvalitu zaplatim samozrejme pokial nemam zenu a dve deti a viem ze financna situacia nieje nejaka total extremna tak sa tie peniazky mozu radsej odkladat ako v podstate vyhadzovat do vetra
Příspěvek přidán 12.11.2010 9:37
Pilliars
avatar Pilliars
14 let 4 měsíců 14 dní
njn někde je to pulhodina a někde celej den ^^
Příspěvek přidán 12.11.2010 22:24
Snuggy
avatar Snuggy
9 let 6 měsíců 17 dní
MMO hry by měly být především zdarma, aspoň základní hra. Každý má mít možnost si přikoupit něco na svého avatara, ale dnes už je snad do každé hry registrace a základ zdarma, viz: mmo-hry.cz
Příspěvek přidán 7.10.2014 21:43
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání